Eksponati vojne tehnike na teritoriji Srbije

33

Eksponati vojne tehnike na teritoriji Srbije

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7611

Може и даље да се уђе слободно у школско двориште?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

VJ ::


Коцељева.
Ima li neko info gde su sada ona tri topa što su stajali ispred zgrade komande u Novom Sadu? Nema ih već par meseci...



offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Kos93 ::Може и даље да се уђе слободно у школско двориште?


Може, наравно.

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883


Citat:Prilog RTV KV Vojni penzioneri organizovali akciju ciscenja

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Горњи Милановац

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Рашка

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

U novopazarsoj kasarni ima nešto poput rog sa slike gore a vidi se sa druma.

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883



NP

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Da njega je dugovao moj klasić Toma..

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8223

Музејска поставка у кругу Генералштаба Војске Србије
Citat:Изложен лансер са којег су полетеле ракете које су обориле „невидљиви” Ф-117А, тенкови, хаубице и авион Г-4
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Овде је изгледа смештено доста историјски значајне технике. Лансер са кога је оборен Ф-117, први Т72 преправљен у М-84, Т-34 који је ослобађао Београд 1944, онај бели Г4М и слично. Помињем да би се чисто знало где су сад. Лепа поставка и занимљив текст.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 858 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 776 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, alex71, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, blue, bojan313, Boris BM, Bozjidar87, bpop, Chainsaw, Cicumile, coaaco, Comyymoc, cuvarkuca, darcaud, Darth Wader, deki1001, deLacy, DENIRO, denisnapast2015, DJ Brain(w)rack, Doc, Dugme1984, Džekson, Electron, Ezbuck, Flanker-G, Hans Gajger, Hitri, Jager715510, jarovitt, Jecmendo, jodzula, Karla, Krusarac, laki_bb, ljubo70, Lotus, mačković, Milan A. Nikolic, Milovan Dinic, mir juzni, mm1811, mnn2, Motocar, Mrav Obrad, nikolapetkovic, nnovakis, nuke92, OgnjenMitric, opt1, Orc, orjen, Oscar, Pavel Medved, Radoslava, rakivan, Ray1973, repac, Robin, sajorg, scimitar19, Semberija, sickmouse, skok, starlights, suton, troki1971, USSVoyager, vpetrovic, Yekaterinburg, Zukov, 79693