Heroji rata 1999. god.

80

Heroji rata 1999. god.

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520

Skijavoneska ::+ +

Водили смо битке које се нису могле добити, али нисмо их ни изгубили..


Da smo imali normalnu vlast (vlasti), nijedan rat od 1918. do danas ne bismo vodili. Od modela po kome je stvorena Kraljevina (prvo Kraljevstvo) SHS do razlaza sa Crnogorcima.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Feb 2015
  • Poruke: 529

GnaeusDomitiusAhenobarbus ::Skijavoneska ::+ +

Водили смо битке које се нису могле добити, али нисмо их ни изгубили..


Da smo imali normalnu vlast (vlasti), nijedan rat od 1918. do danas ne bismo vodili. Od modela po kome je stvorena Kraljevina (prvo Kraljevstvo) SHS do razlaza sa Crnogorcima.


Pa za 1941. su odgovorni britanci i sovjeti, devedesetih se nije moglo izbeci, a da nije bilo onog rata 41. pitanje bi kako bi i ovi devedesetih izgledali.



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Читам коментаре на Б92, поводом агресије на СРЈ 1999. године од стране НАТО-а. Не могу да верујем шта све људи пишу, против свог народа, а у корсит ових хоштаплера, сецикеса. Као народ нисмо изгледа заслужили боље нажалост. Оно што вреди одавно се повукло и престало да одлучује или је напустил оСрбију и отишло у бели свет, а на површину су испливала да извинете на мом простом речнику ГОВНА, која се не сраме својих изјава. Гледају да им данас буде добро, а не шта ће оставити својој деци и унуцима у наследство није их брига изгледа или пак нису у стању да виде шта нам се као народу и нациј испрема. На крају ћемо ми Срби испасти криви за све и да смо сами себе бомбардовали јер смо грешни.

Тачно човек да заплаче од муке...Јаој Србијо међ шљивама..

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Pa nazalost vecinski smo govna postali kao sto si i napisao..

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520

online
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

@sremac893,
Nasao si gde ces da sudis o tome ko je ostao u Srbiji...po komentarima na B92, majke ti?

Prvo treba poci od samog sebe. Seti se sta si pisao kad je najavljeno 15 dana obuke

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1546

GnaeusDomitiusAhenobarbus ::

Da smo imali normalnu vlast (vlasti), nijedan rat od 1918. do danas ne bismo vodili. Od modela po kome je stvorena Kraljevina (prvo Kraljevstvo) SHS do razlaza sa Crnogorcima.


Stvarno, kao da je to samo od nas zavisilo?
Što od 1918. što ne od Berlinskog kongresa.

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija

Radića i mogu da razumem, jer verovatno radi za lovu. Da li je to moralno, ostaje njemu da raščisti sa samim sobom.

Sa druge strane, Sretu Malinovića ne mogu i neću da razumem. Verovatno mu je generalska penzija mala, pa mora na ovakav način da se srozava.

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Још један од генерала који су ухватио политике након пензионисања, пошто не зна ништа друго поштено да ради.

online
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Nisam verovao da cu ovo napisati ali ovaj Radic je idiot. Covek ladno uzme i uporedjuje gadjanje RTS-a sa likvidacijom Dudaeva. Njemu je zgrada RTSa legitiman cilj. Kreten.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1033 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 7 sakrivenih i 933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, _Sale, A.R.Chafee.Jr., Ailton, airliners, AK - 230, alex71, ArchaBasha, Asteker, Avalon015, Bane san, boj.an, bokicacar, Bosnjo, CCCP, CHARLIE JA., Cicumile, coaaco, Comyymoc, dankisha, darionis, Darko Jovanovic, deLacy, dendrit86, DonRumataEstorski, Draganeli, Electron, Georgius, goxin, igorkozar83, Ikica977, Istman, Jager715510, joca83, Kenanjoz, KizJ, klepesina, Kobrim, kozhedub, Kvazar, lcc, Lucije Kvint, madza, Marko Marković, MaschinenPistole, mercedesamg, Mercury, Metanoja, miki kv, Mille Qravela, mist-mist, mixkax, Moldovan, monomah, Mrav Obrad, mrm, naki011, Neutral, nikolapetkovic, niksa517, Novakomp, Oscar, pablojepao, Permaldar, Pero, Prašinar, PrincipL, proka89, Ran, raster12, royst33, rr559, Smiljkovich, Srki98, stingD, SympathyForTheDevil, Szigetwar, Tanasko95, Tila Painen, tomo2, trajkoni018, Trpe Grozni, tubular, Tumansky, Tvrtko I, Ugljesa99, user24, Velizar Laro, Vlado82, XBMC, zgoljo, Zorge, Zrcalo