Kineski sistemi PVO

39

Kineski sistemi PVO

offline
  • Pridružio: 18 Nov 2017
  • Poruke: 1444

Ovaj hq 17ae je mozda cak i bolji od originala tj tor m2
Da li su to aesa radari



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

Korisnicko uputstvo za kineski laki prenosni PVO sistem FN-6:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

China puts upgraded HQ-9 missile system to extreme test
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Citat:The HQ-9B ground-to-air missile defence system was ready to shoot targeting drones during the drills

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

China reveals new self-propelled anti-aircraft gun 'for field air defense tasks'
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39655

Kitajci na vežbi stariji snimak HQ-7






offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39655

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7689

Bio je ovaj snimak na prethodnoj stranii

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

djox ::China reveals new self-propelled anti-aircraft gun 'for field air defense tasks'
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ovo je SWS2, kao osnova se koristi modifikovano vozilo ZBL-08.
Predstavljen je 2018-e godine, sada je na ispitivanjima.
Top 35mm + 4 IC rakete.
Mali AESA radar + pasiva...apsolutno dobitna kombinacija za trupu.



Na 15:32 :

offline
  • Pridružio: 14 Dec 2010
  • Poruke: 1382

Ne mogu naći izvor. Nakačili su brodski CIWS getling top na šasiju sa Aesa radarom. I rakete kao bonus.

To sa programiranom municijom može biti lek za rojeve dron-kamikaza.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12016

Polemarchoi ::Ne mogu naći izvor. Nakačili su brodski CIWS getling top na šasiju sa Aesa radarom. I rakete kao bonus.

To sa programiranom municijom može biti lek za rojeve dron-kamikaza.


LD-2000, u upotrebi je desetak godina.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6343 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 4 sakrivenih i 6295 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, airliners, ArmFPGA, bobo85, Bobrock1, Bodin86, bojanstros9, boromir, brufen, BUDDAR70, Clouseau, DalmatinacMF, dejan1972, Dimitrise93, DLazić, ekipo26, Gogi_avio, Goran_, Ir, Kanader, kaskadija, Koser, Lance Guest, LjutaGuja, m94j, metallac777, mile.ilic75, MILO-VAN, MKK7, nelezele, nnovakis, Parker, Pilence, proka89, radza1, Sagotolio, strn, Valter071, VanZan, Volfero, vpetrovic, vukajlo71, zokilivac, 79693