Kineski sistemi PVO

44

Kineski sistemi PVO

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39680

Rekao bih da je ipak 23mm



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Maj 2017
  • Poruke: 2474

Sve to što je malog kalibra i ne može da bude dobra propgramabilna municja nij efikasno protiv mini i mikro loteringa.



offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29319
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Type 87 je kalibra 25mm. To je period okretanja ka zapadu pa otud i kalibar. Imaju i 35mm.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2019
  • Poruke: 1862

Oluj2.1 ::Sve to što je malog kalibra i ne može da bude dobra propgramabilna municja nij efikasno protiv mini i mikro loteringa.
25x137 mm zapadni ima air-burst municiju,za mene je 25 kalibar najpraktičniji zbog dobrog odnosa cene i učunka na cilju.
Zsu 23 prerađeni u 25x137mm su zanimljiva igračka kada bi imali tempiranu municiju 25mm.
Kinezi su ovde zadržali jedan top a možda je bolja varijanta zbog gustine vatre dva topa sa tempiranom municijom i PARS.

online
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12020

To treba da menja Igle/Strele/šta već koriste na bataljonskom niovu u brzoj pešadiji. Tipujem da je top prevashodno za samoodbranu.

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2019
  • Poruke: 1862

FK3

online
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

Napisano: 05 Okt 2021 15:49

HQ9BE

5-260km





Dopuna: 05 Okt 2021 17:55

offline
  • Pridružio: 31 Avg 2010
  • Poruke: 190

FK-2000FK 2000 "Pantsirs:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

^ Lepo, vidi se par kadrova sa ispitivanja. Brza raketa, buster, kao na Panciru. Na animaciji je stavljena neka tek reda radi.

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2019
  • Poruke: 1862

Zanimljivo na FB Kubovca neko iznese info da su Rusi objavili da je Srbija zainteresovana da sa FK2000 zameni Strele 10....uz komentar da Kinezi nude bateriju FK2000 jeftinije nego Rusi bateriju modernizovanih Strela 10...samo prenosim

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1120 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 7 sakrivenih i 1021 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alke12, Apok, ArchaBasha, ArmFPGA, bax0904, bojan313, bojan_t, bojansmudja, bojcistv, Boskovic, bounty hunters, bufanje, BZ, carinko, Clouseau, Dannyboy, deLacy, Djokislav, djuradj, drimer, dule10savic, dushan, dzada, Dzambas, Dzoni2412, Džekson, efektiva, Electron, foka106, Foxdie, Frunze, goxin, Helket, Hitri, ikan, jalos, Jecmendo, Jeremija98, kolateralnasteta, Kozara1, lanishtefm, Lep1na, Litostroton, ljuba.b, loon123, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, miki kv, Miler88, Miletić Zoran, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, monomah, nelezele, nemkea71, Niki2024, Nole, Nomica, OKT, Orlova, Oscar, Panter, ping15, PlayerOne, pobeda, prasinar, Pururin, Radoslava, repac, Robin, royst33, saputnik plavetnila, sasics, Semberija, Sevatar, shone34, Sirius, Spreewerk, sspp, stegonosa, uruk, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, Zjmc, Žrnov, 79693