PARS Pantsir S1 (SA-22 Greyhound)

446

PARS Pantsir S1 (SA-22 Greyhound)

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Ruski-Flak tower



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27355
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Samo se kopira i usavršava još od antičkih vremena... Wink



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Nastavak sa prethodne strane

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39673

Подъём на крышу бизнес-центра «Nordstar Tower в Москве нового ЗРК «Панцирь-СМД» при помощи Ми-26Т.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • bug 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2020
  • Poruke: 414

Ovo je po meni odlično rješenje!
Da li neko zna kako je riješeno umrežavanje sa drugim sistemima? Odnosno kako se upravlja ovim sistemom na daljinu?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33452

Pantsir, polozaj kod aerodroma Novofedorovka.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918


Citat:Pantsir-S1 ADS in Moscow.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33452

Na kraju ce nakrcati stotine ovih modula.

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

Stambena zgrada, vjerovatno...

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

mercedesamg ::Stambena zgrada, vjerovatno...

Stanbena da, pa dronovi i lete iznad stanbenog naselja. Gde da ih stave ?

Ne treba odgovor

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2224 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 5 sakrivenih i 2162 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ba4e, bigbear, black venom, bobo85, bokicacar, boromir, BSD, C-Gun, cojapop, dejno, Djota1, doktor097, Dolinc, Duce, dukajov, Dzambas, Electron, Feller, fijufijukrozkapiju55, goran.vvv, igorpet, Ivan Germanovic, ivan979, ivan_8282, Jaxupa, Jester, Jonbonjovi, JOntra, Još malo pa deda, kunktator, laurusri, Lucije Kvint, luka35, MadMike, Magistar78, Mićko, nelezele, Nemanja Opalić, neutrino, nisamBot, OKT, Panter, PlayerOne, raptorsi, SpaDej, stagezin, stokssone, tamno.nebo, tm, Tvrtko I, ujke, uruk, vathra, vladom6, wulfy, XBMC, Zec