Automatske puške familije AK, M. T. Kalašnjikova

245

Automatske puške familije AK, M. T. Kalašnjikova

offline
  • Pridružio: 09 Mar 2013
  • Poruke: 1246

EXOCET ::Ako nekoga zanima kako sklepati sebi jedan kalasnjikov samo nek slijedi link.

Materijal koji je potreban za njegovu izradu:

1.Lopata

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



hahahhahahah,dobar je.Dakle moze ako se odnekle stvori cijev,zatvarac sa nosacem i klipom,okidac i jos mnogo mnogo toga Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Ovo je već pominjano



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39638

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ministarstvo odbrane Rusije sprema AK za penziju ali se o tome još uvek sa zebnjom ne objavljuje zbog straha za zdravlje konstruktora Mihaila Kalašnjikova.Vest sa linka;
Министерство обороны отправило "калашникова" в отставку
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 272

На 23 секунди је фотка; чини ми се да лик држи М70.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

galijot ::На 23 секунди је фотка; чини ми се да лик држи М70.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dobro si zapazio a u levoj ruci mu je RPG.
Verovatno je reč o svojim viškovima koje je ABiH prodala na crnom tržištu oni su toga podosta rastrgovčili...

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

Ženim se.

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

@Khaless nek je sa srecom Ziveli
Ako ima drugaricu, sestru za mene javi...

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Smile Imaš kuma?

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

OFF
@Markus po principu kum kumicu... Razz
Sram te bilo Mr. Green

Kraj OFF-a

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 926 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 4 sakrivenih i 894 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Clouseau, dane007, dekan.m, Dimitrise93, Draganeli, Duce, Electron, Istman, jon istvan, maCvele, Marko Marković, mikrimaus, Milometer, Mirage 2000N, Mićko, Sićko, slono, StalniPromatrač, tomigun, Tribal, Vozd0714, Zimbabwe, Zoran1959, zvomar, zziko