Dvogledi

2

Dvogledi

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Zna li neko gde se mogu kupiti dvogledi? Imao sam neki ruski 7x50 ali mi ga ukrali.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

zixo ::Zna li neko gde se mogu kupiti dvogledi? Imao sam neki ruski 7x50 ali mi ga ukrali.

Mislim da ima u Snajperu kad pođeš od zelenjaka ka h.Moskva.



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Zar nije Snajper u Masarikovoj?

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

zixo ::Zar nije Snajper u Masarikovoj?

Pa jeste, ali ako ne grešim ista njihova radnja ima i ovde gde sam napisao-ili možda grešim ?!?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Dobro pogledacu, hvala.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2005
  • Poruke: 98
  • Gde živiš: Beograd

da nije standardni 12x40?
koliko se ja secam iz vojske..ili 8x40 Smile

offline
  • miked 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Avg 2008
  • Poruke: 2

mislio sam da znam nešto odvogledima , pošto sam malo gledao po internetu. ali prešao sam se, i kupio neki optisan 10x50 leoIII . kasnije sam shvatio da ga ono što sam mogao da vidim još u radnji jedino prodaje. na terenu je slika sasvim drugačija i looše se podešava. sočiva nisu u fokusu i posle par minuta počinju da bole oči od njega. tako da prvo pravilo treba da bude "kvalitet je skup".

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 800
  • Gde živiš: 42.47°N 19.28°E

Zrak RD 7x40

Nisam se mogao sjetiti da li je x40 ili x50 pa sam malo googlao, pa tako i našao ovaj link

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2005
  • Poruke: 1168
  • Gde živiš: Springfild

Izvinjavam se za off, ali moram da pitam.
Da li u Srbiji neka firma proizvodi nesto od optike ?

offline
  • FAMAS  Male
  • Ugledni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Strawberry Field

Proizvodila je nekad Staklara u paracinu. Ali mislim da su prestali da proizvode. Nisam siguran, raspitacu se

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1937 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 7 sakrivenih i 1860 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 6.5lapua, AirSremac, baltazar01, bojan313, bojcistv, Bosnjo, Bozjidar87, cemix, Cicumile, cuvarkuca, debeli, deks, Dimitrise93, Djota1, doom83, flavius89, Folkstar, goxin, Hans Gajger, InzenjerBL, jalos, Jomini, Kalem, Khalid ibn al-Walid, Kvaka22, ljuba.b, MagicniHerpes, markolopin, Mcdado, mikrimaus, Milan 84, Miler88, Milos ZA, mitja2512, Mićko, mocnijogurt, moldway, museum, nebkv, nekdo, nikoli_ca, niksa517, nobutado, OKT, Pale2025, Panter, pisac12, Primus17, Pururin, Radio operater, raso76, ruma, saputnik plavetnila, Seeker, Siti2, Smiljkovich, sspp, stalja, Tandrkalo, TheDictator, vathra, VJ, Weah88, x9, Yugol33, zeka013, zemljanin, Zoca, 787