Pištolji Walther PP i PPK

7

Pištolji Walther PP i PPK

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Napisano: 02 Jun 2013 14:27

Kolekcija iz najlepših snova...

Kolekcija II ima svašta:ČZ27s.LugerP08.MauserC96,Walteri.PP.PPK i P38 i još ponešto...

Jedna još lepša kolekcija...

Malo PP i PPK...






Dopuna: 19 Jun 2013 0:34

Evo ga i Makarov J.V.Staljina.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3083

Napisano: 13 Apr 2017 19:45

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 13 Apr 2017 21:59

Како вам се чини ова понуда?





offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Skroz dobra, cak bih rekao odlicna uzevsi u obzir da nema poreza.

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3083

Ako Bog da, kupujem ga sledeće nedelje. Prvi sam pogledao oglas kada je imao nula pregleda, odmah pozvao i dogovorio.

Taman planiram da ga uporedim sa Mauzerom-HSc, kog sam nedavno uzeo. Nadam se, i jedva čekam.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Za te pare , pa jos ratna verzija, definitivno vredi. Bas me interesuje koje ce biti tvoje misljenje kada ih uporedis.

offline
  • RecA  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Jun 2013
  • Poruke: 580
  • Gde živiš: Mala Kolumbija :)))

Jel prebacen u C kategoriju???

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3083

Јесте.

Мало сам истраживао, кажу да пола ових Валтера је произведено а пола није са индикатором метка у цеви. Овоме на слици што треба да купим, види се да вири индикатор код ударача на навлаци.

Читао сам да тај индикатор може да прави проблеме код уласка метка у цев. Виђао сам слике како на Валтерима има само рупица као да је извађен индикатор да не би сметао.

Питам се зашто на овој слици вири индикатор кад готово 100% није имао метак у цеви. Баш ме занима о чему се ради. Једва чекам да га узмем.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Moguce da je indikator zapekao ili je polomljen.

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

To je cesta pojava i kod CZ-99 a lako se resava ciscenjem.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Kako se cisti indikator kod CZ99? Nije zapekao ali cisto da znam ako zatreba.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1726 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 9 sakrivenih i 1621 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, acatomic, alternator, annon, Apok, BlekMen, bobo85, bobomicek, Borkanović, boromir, Bozjidar87, branko7, Comisa, cvele130, Cvijo_ue, DejvTroter, dekan.m, Deki Duga Devetka, DH, Djokislav, Dorcolac, draganca, DreadForce83, dule10savic, Dzuki, Džekson, esx66, Goksi95, Great White, Guster25, Imperator_Aleksandr_lll, Ir, Iskander, Ivoo, Jerry Drake, K a s p e r, K-1A, kib, kokodakalo, komenski, kozhedub, kybonacci, ladro, Laluvr, Lep1na, lima, Limeni91, Litostroton, ljubo70, ljubsz, Marko Marković, Marko1238, mercedesamg, miki kv, mikrimaus, Miler88, milimoj, mmelezovic, Moldovan, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nebojsag, Nikoletina Bursac, NNPD, nuke92, opt1, Orc, Orijen, Panter, panzerwaffe, Pekman, pera bager, PlayerOne, PO1974, precan, raketaš, read-only, Reddot, rovac, Sagotolio, sajorg, sekretar, SKYLINE, Smiljkovich, stegonosa, TangoSix, tritonus, Vlado82, Vrač, vrgudinac, Wehicle, zmajbre, zokikurir, Zorge, Zrcalo, zziko