Poluautomatske puške

23

Poluautomatske puške

offline
  • dekir 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2016
  • Poruke: 382

Koliko sam čuo te za FR policiju su specijalno pravili sa full-auto selektorom režima paljbe .
A šta bi sa tvojom ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12021

Jeste, moja je bila prerađena na jedinačno, baš onako seljački. Ima opis par stranica nazad. Zbog peripetija oko prenosa u Srbiju,poklonio sam je prijatelju u Francuskoj.



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3450

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1486
  • Gde živiš: Zajecar

Ili Florida kabriolet vs Korveta C7...

offline
  • Pridružio: 26 Nov 2023
  • Poruke: 754

DumDum Darko vrati se, sve ti je oprošteno! Pa ovi su nepismeni!

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

"Uzrok smrti ne pominjati" iz 1968, jel' ovo G43?

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1486
  • Gde živiš: Zajecar

Jeste, sa sovjetskim PU nišanom.

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Hvala! Koliko su G43 bile česte na području Jugoslavije, što kod nemačkih trupa za vreme rata, što kao ratni plen u FNRJ/SFRJ?

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Jos su bile u spisku naoruzanja iz 1985.

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Mozda kao rezerva. Niko ih nije koristio. A inace su bile najduze u upotrobi kod padobranaca.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1905 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 7 sakrivenih i 1816 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, alex71, annon, Aristotle2002, Asteker, bobor, Bojan198527, BOOM COMPANY, BrcakRS, BZ, Car89, Chainsaw, cifra, Cirkon, dankisha, darionis, Darth Malak, Dimitrise93, Dogma21, Dolinc, draganca, Dzoni70, elenemste, france93, galico, Georgius, HogarStrashni, Ilija84, Imperator_Aleksandr_lll, In_hero, Ivica1102, Jeremiah, jimi_agf, JohnDoe, Jonbonjovi, Jozo74, Kajzer Soze, klepesina, komenski, konstruktor, kreker, lacko, Lance Guest, lord sir giga, Mi lao shu, Milan Miscevic, mile.ilic75, milenko crazy north, milos97, minke, Mirage 2000N, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nevjerna beba, oldtimer, Orc, panzerwaffe, Permaldar, PoolbegD02, Pururin, S-G, Sagotolio, samsung, sekretar, Sevatar, Shinobi, SirOliver, Srki98, TangoSix, tubular, Tvrtko I, username_25, vaci, Veless, wolverined4, xAlex2, ZetaMan, Zrcalo, ZZZ