Proizvodjaci opreme za JNA

34

Proizvodjaci opreme za JNA

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Možda nečija kreacija za štabne potrebe jer mi se na prvu čini onaj džep na licu taman za kurvimetar a u torbici karta savijena na osnovni kvadrat .
Može se nakačiti na opasač ili kaiš za pantalone i kako Bane san napisa iz JNA/JLA nije sigurno..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Avg 2009
  • Poruke: 10

Bane,
Bez obzira da li je civilna varijanta, ili je imalo primenu u JNA, u svakom slučaju napredan i funkcionalan komad kože za to vreme . Very Happy



offline
  • dusko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Mar 2018
  • Poruke: 2

Ko proizvodi ŠATORE za Vojsku Srbije ..i export ?

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Niko,VS nije kupila ni jedan šator 😭

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Što da kupuju kada im je još od JNA i svih potonjih armadou preticalo svakakvih tipova i modela a ja se seti da smo ovog proizvođača malo zaboravili..

Beše nekada solidan proizvođač svega za odevanje/oblačenje do rančeva,transportnih torbi,torbica ,futrola za razna sredstva od inpregniranog i drugih fela plataNA...

offline
  • Pridružio: 21 Okt 2014
  • Poruke: 19

Zna li ko koje su rance nosili diverzanti? Padobranski ili borbeni ili nešto treće?

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Uglavnom borbeni. Postojao je jedan od gumiranog platna, nesto veci od borbenog ali ne znam oznaku i da li je uopste bio nase proizvodnje.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22299

Mislim da je taj gumurani bio.. dodjavola znao sam. Da li britanski da li francuski.

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

komunjist ::Zna li ko koje su rance nosili diverzanti? Padobranski ili borbeni ili nešto treće?
Mogao si videti u drugoj temi, odmah iznad tvog posta, citirao sam člana comandos98.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Još ga ima ...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1751 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 6 sakrivenih i 1685 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, AirSremac, AleksSE, Apok, Baždaranac, bestguarder, bobor, bokicacar, bukefal, Cigi, cojapop, Dado78, Djota1, draganca, Draganeli, Duce, dusanobr, Džekson, eagle.rs, esx66, feanor, GH69, Glavonja049, GT, HrcAk47, Imperator_Aleksandr_lll, jalos, jodzula, kasikaz, leopard83, ljuba.b, MaksicZoran, milanpb, milanstankovic087, mile.ilic75, Milenko_M, milos97, mishkooo, mixkax, Mićko, N.e.m.a.nj.a., neko_drugi, nisamBot, ozzy, Paklenica, PlayerOne, pobeda, precan, raptorsi, Robin, rodoljub, S2M, septembar, Sićko, SKYLINE, tomigun, vaci, Velibor Radoja, ZetaMan, 79693