Satovi za specijalne jedinice

9

Satovi za specijalne jedinice

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Ja imam ovaj evo nekoliko godina! Izuzetno izdrzljiv...sta sve nije preziveo!


Dopuna: 02 Jan 2011 8:24

evo sta je nosio Putin..i poklonio nekom radniku!




offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Мени су вазда били интересантни ови сатови са 24-часовним циферблатом - "Штурманские" (навигаторски). Та подела на 24, а не на 12 сати сигурно је некада имало сврху.



Овај је механички и кошта око 110 евра.



offline
  • x9  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 1195
  • Gde živiš: Vienna

Ziveli luger is back...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
vec par godina radi i sluzi svrsi...

offline
  • Sam svoj gazda ,sam svoj majstor.
  • Pridružio: 19 Jul 2008
  • Poruke: 414
  • Gde živiš: U Srbji brale




Ne znam žašto se opterećujete da li sat ima vojni pedigre ili ne sat je sat treba da mi pokazuje vreme i datum i da bude robustan i izdržljiv pošto se bavim manuelnim poslovima ,evo ovaj Casio nosim 3-4 godine i zadovoljan sam.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2010
  • Poruke: 1457

@luger
И даље је Восток доста јефтин односно кошта комадирск сат око 1200 рубаља што је негде око 30 евра,док су колекционарски сатови доста скупље па чак и неколико пута,нор.стак који си ти купио за 110 евра је колекционарски ста и зато толико кошта.

offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Luger gde si naisao na ovaj ruski sat? Ja ga jurim po netu i naisao sam valjda na isti model ali je crn.

Medjutim ovaj na slici je mnogo lepsi a cena mu dodje ista. Bas mi se svidja.

P.S. Nisam znao da su neki ruski satovi toliko skupi Shocked

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Прогуглај "русские часы продажа" и добићеш гомилу линкова - шта, где, пошто...

offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Herr Zorge ich spreche kein Russisch und mein PC auch nicht. Eto ti sad od tog tvog ruskog Mr. Green

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

@zorge, cini mi se da su satovi sa 24casovnim ciferblatom podmornicki, ima logike zar ne?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1024 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 3 sakrivenih i 997 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, ArchaBasha, bolimejoli, brane2208, Deki Duga Devetka, ghoost, Inner-Cell, IvanMiletic, Jozo74, K a s p e r, Lino, Lj_ubo, mercedesamg, Milan Miscevic, Neutral-M, nixos, oldtimer, Radula, Raso75, ruma, saputnik plavetnila, tomo2, wolverined4, zgoljo