Snajperske puške

200

Snajperske puške

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39630



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39630



offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

6.5mm (ali ne Grendel) do 900 i kusur metara,odlican performans.

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2008
  • Poruke: 439

Ima li neko poredjenje preciznosti 6,5 Grendel i 6,5x55 Swedish?

online
  • Pridružio: 05 Jan 2012
  • Poruke: 1251

Tu nema sta da se uporedjuje 6,5x55 je jedan od najboljih puscanih kalibara/metaka ikada napravljenih.

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

Bilo bi interesantno da ovi ugoste Henrija,da proba M19.

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39630

Корпус морской пехоты США официально объявил о достижении полной оперативной готовности своей новой снайперской винтовки Mk22 Mod 0 Advanced Sniper Rifle на год раньше запланированного срока.
Эта винтовка заменит сразу два предыдущих образца – Mk13 Mod 7 и M40A6 – и предложит стрелкам универсальную платформу с тремя калибрами на выбор:
• 7,62 мм
• .300 Norma Magnum
• .338 Norma Magnum


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Снайперская пара с винтовкой "Доминатор" Lobaev Arms во время выполнения боевых задач в зоне проведения СВО.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 05 Jan 2012
  • Poruke: 1251

Neverovatno je koja kolicina novca je na raspolaganju ovoj americkoj vojsci.Gledam ove novotarije i cudim se,i nove puske i novi kalibri i optike neke svemirske, isto tako kod jurisnih pusaka.
Ostali gledaju i kaskaju ili pokusavaju da kopiraju posebno u domenu kalibara.Ogromno je to USA trziste a zakoni normalni tako da industrija nudi stalno nesto novo u civilnom sektoru gde naravno vojni deo gleda i prati i bira za sebe ako im nesto odgovara.

offline
  • Pridružio: 26 Nov 2023
  • Poruke: 754

Pa naravno da im je na raspolaganju kad je štamparska mašina kod njih. Drugi moraju iz realnih sredstava da kupuju. Ali ne brini, obiće im se to o glavu višestruko.

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39630

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1573 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 6 sakrivenih i 1489 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleph_one, bankulen, bigvlada, bojank, bokicacar, Bombona, branko87, bukefal, Car89, cyprus, djuradj, doragan, Duce, dule10savic, Dusko_Dugousko, dzada, fireball021, g_g, Georgius, goran.vvv, goxin, Hans Gajger, HogarStrashni, Ikica977, Insan, Jecmendo, Jester, jodzula, Kajzer Soze, Koser, Krusarac, LostInSpaceandTime, Makarid, maksi007, mat, Medojed, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, mkukoleca, monomah, Mr. Majevica, mrm, Nikolajevic, nikolapetkovic, Oscar, pajkan, panzerwaffe, Pavel Medved, pdj74, pein, Petar888, Piani Jazzer, Piicoki, pirke96, pisac12, Remarqe, Robin, royst33, Sale0501, Shinobi, Sirius, Smor, Szigetwar, Tas011, tooljan, Toper, vathra, VJ, Vlada78, vlado_pg, vladom6, x011, XBMC, Zastava, zivojin32, Zorge