Zastava na američkom tržištu

44

Zastava na američkom tržištu

offline
  • Pridružio: 08 Mar 2017
  • Poruke: 261
  • Gde živiš: Beograd

Možda su u Zastavi USA npr. podvukli crtu na 100.000 pretplanika na YT kanal ili neki sličan kriterijum. Koliko videh Graham Bates ima ispo 50.000, a Rob koji je isto radio recenziju i nije negativna (osim par zamerki) ima oko 200.000 pretplatnika.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Recce ::Kako to kaze Fox Molder - istina je negde tamo...
Tj. verovatno ima istine u tvrdnjama sa obe strane.
On je ocekivao od Zastave da se ponasa kao vecina orizvodjaca oruzja tj. da ulozi u marketing. Sa druge strane, sumnjam da bi odbijanje Zastave stvorilo "zlu krv" jer se u komentarima u tom slucaju obicno povede ostra i duga diskusija kojom bi se NEKO (za racun fabrike) koliko-toliko argumentovano sukobio i eventualno prikacio snimak koji demantuje iznete tvrdnje. Drugim recima, ako mu se Zastava zamerila, najbolja osveta je da je ignorise.

Postavljali su snimak.



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666


Slika Robovog ZPAP M92

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Nesto lepo za Novu... Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Mar 2017
  • Poruke: 261
  • Gde živiš: Beograd

Meni uvek iznova fascinantno kakve sve komade oni tamo preko bare zovu "pištoljima" tj. nečim što po tamošnjim zakonima potpada pod definiciju pištolja.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

Zbog NFA iz 1933. Sve sto nema kundak je pistolj.

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2018
  • Poruke: 27

Pa ni naš zakon nema definiciju sta je pištolj.

član 3 kaže: 3) кратко ватрено оружје јесте оно оружје чија дужина цеви не прелази 30 cm,
односно чија укупна дужина не прелази 60 cm;

15) оружје за личну безбедност јесу, од ватреног оружја, пиштољи и револвери,
као и гасни спрејеви и уређаји за изазивање електрошокова

offline
  • Pridružio: 08 Mar 2017
  • Poruke: 261
  • Gde živiš: Beograd

Al kod nas bi ti malo teze dozvolili da registrujes kalash kome si skinuo kundak kao pistolj za licnu bezbednost?


A tamo preko bare stave ono sto nije "stock" nego je "brace" (a lice vrlo, he, he) i teraj misko...

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3081

Каже да чак иако кошта 3000 долара, прва испорука је врло брзо распродата.

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2018
  • Poruke: 27

A to sto je prva isporuka verovatno bila 10-20 komada ne pominju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2031 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 2 sakrivenih i 2016 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, Bickoooo, Faki-Valjevo, Jester, Komanca, Lepi Jova, mercedesamg, Mrav Obrad, Mzee, scimitar19, Shilok, ShtagodShtagod, Tas011