|
Poslao: 27 Okt 2021 21:04
|
offline
- bato

- Super građanin
- Pridružio: 31 Jan 2010
- Poruke: 1068
- Gde živiš: Novi Sad
|
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Dec 2021 20:47
|
offline
- Pridružio: 22 Nov 2014
- Poruke: 113
|
mala aukcija
856$
izgleda da za kaliforniju imaju posebnog uvoznika
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Dec 2021 22:16
|
offline
- Pridružio: 04 Jan 2012
- Poruke: 1412
|
Zato dopucava bar po jedan metak u svaku metu, žargonski rečeno "poliva" mete.
Od same brzine, više mi se dopada način na koji barata puškom i kako je on sve to doradio, da je dovede "from bad to good".
Generalno ok...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Dec 2021 12:33
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12167
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
Биће парица, бићееее...потписан уговор вредан 240 милиона доларчића са јенкијима око извоза оружја тамо....Да је памети па да се обнове у потпуности капацитети са овом ловом, која није мала, да се крене у производњу неких новијих производа уз ове класичне..употреба полимера и шта ти знам,али то је мисаона именица за нас и заставу..мисаона...сад ће дражва да се угради са све ловом и где је застава ниђе...зато она треба у приватне руке да иде, ал неком озбиљном, да од ње направи бренд ипак је ту традиција 160 година без мало....
|
|
|
|
|
|