Konjički puk “Miloš Obilić” i “Car Dušan”

Konjički puk “Miloš Obilić” i “Car Dušan”

offline
  • Pridružio: 25 Nov 2015
  • Poruke: 9

Pozdrav svim članovima foruma. Deda mi je bio vojnik (redov) od 1938.-1939.godine u konjičkom puku “Miloš Obilić” i kasnije u konjičkom puku “Car Dušan”.
Gde mogu dobiti više informacija o ovim pukovima iz tog vremena? Dali možda negde ima stare fotografije od ovih pukova, dokumentacija, arhiva ili slićno,...).
Dali je još od nekoga bio neko u ovim pukovima u to vreme?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 834 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 5 sakrivenih i 786 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., abramac, BB, Bo96, bojanstros9, brandža84, BUDDAR70, cuvarkuca, cvrle312, Dado78, Duce, Dusko_Dugousko, Flanker-G, ghoost, JimmyNapoli, JOntra, Koser, LostInSpaceandTime, Manjane, Marko Marković, mnn2, oddsock, ozzy, Petarvu, Pilence, proka89, sasics, Sharpshooter, ShtagodShtagod, sickmouse, slono, Spinosa, sspp, strn, Tafocus, Tanjagre, user24, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Wehicle, yrraf