|
Poslao: 27 Mar 2018 09:22
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7613
|
Баш, хумор на нивоу оних покушаја комедија из времена санкција. Оно Султановићево бацање сцена скроз недорасла тематици и значају коју је серија требала да има.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2018 16:11
|
offline
- Bane san

- Legendarni građanin
- Pridružio: 19 Jul 2013
- Poruke: 3621
- Gde živiš: ZR
|
Kos93 ::Баш, хумор на нивоу оних покушаја комедија из времена санкција. Оно Султановићево бацање сцена скроз недорасла тематици и значају коју је серија требала да има.
Испадоше, тј пропадоше испод курсаџија, а то је ипак успех.
Негативан, али ко оно рече да је и лоша реклама ипак реклама?
Хало, заклети душмани РТС илити Телевиденија СрБског, помало причврљеног (истина, у погрешне органе), јавите се на ПП да утаначимо уплату и примопредају сендвича, све су прилике да сам бот!?
Ако се за велике паре прави још већа спрдња на ову историјску тему, хоћу и ја свој део, нећете ме преварити!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Mar 2018 22:10
|
offline
- Pridružio: 16 Jan 2012
- Poruke: 310
|
Ljudi,neznam šta da kažem,kakav kvalitet kuvara takva će čorba da ispadne.Seriju ne gledam više,gledam IGRU PRESTOLA jest da je fantazija i da nema veze sa istrijskim činjenicama,ima zato radnju (dešavanje) i napetost koja bez izuzetka u svakoj epizodi.Gledam drugu sezonu,utanačio sam da puštam kad počinju Nemanjići,pošto skidam sa interneta.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2018 00:44
|
offline
- radionica1

- Super građanin
- Pridružio: 22 Jan 2014
- Poruke: 1271
- Gde živiš: Srbija
|
Sinoc odgledao ISCELJENJE...
Mogu slobodno da kazem da je ovo jedan od najboljih nasih filmova od raspada '91. do danas, a verovatno jedan od 5 najboljih filmova od kad Srbija ponovo postoji.
Aj nek gresim, nek je i medju 10.
Sto se mene tice, NEMANJICI su ovako trebali da izgledaju, poetika ISCELJENJA i misticnosti Bokanovih SVEDOKA VREMENA (dokumentarci iz 80-ih o srpskim manastirima)
Bujke, jel smes da pustis ISCELJENJE na RTSu, makar i van verskog praznika ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2018 07:13
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27360
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Да ли ико, више, уопште гледа ту серију?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2018 07:40
|
offline
- sakota79

- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Feb 2010
- Poruke: 2475
|
...Nah! Citajte "Najamnika".... Strip... Segrelis... Posle "Tornjevi Boa Torija"... Mozda se starije generacije sete o cemu se radi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2018 08:31
|
offline
- Sim.a
- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Avg 2009
- Poruke: 3419
- Gde živiš: Zemlja čuda
|
Sirius ::Да ли ико, више, уопште гледа ту серију?
Moja žena kaže kako treba da pogledamo.
Poslednju epizodu sam nekako (sportom) eskivirao ali već se raspituje kad ima repriza.
Ne zato što joj se posebno sviđa nego što misli da je ipak važno i da ja malo preterujem.
Nisam siguran da li mi samo udara kontru ili stvarno hoće da ispoštuje taj važan period.
Iskreno, čini mi se da je više ono drugo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Apr 2018 19:17
|
offline
- boksi

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Jun 2008
- Poruke: 8014
|
Prvi dijalog u večerašnjoj epizodi Stefan:"Raška,Raška ... gde si bila..." Raška:"Pa piškila čoveče"..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Apr 2018 19:24
|
offline
- Slobodarko
- Elitni građanin
- Pridružio: 01 Jun 2013
- Poruke: 2467
|
boksi ::Prvi dijalog u večerašnjoj epizodi Stefan:"Raška,Raška ... gde si bila..." Raška:"Pa piškila čoveče"..
I sav sneg otopila. Sledeci kadar prolece i sunce a piskila u snegu do kolena
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Apr 2018 20:15
|
offline
- Aleksandar.M

- Počasni građanin
- Pridružio: 17 Mar 2013
- Poruke: 730
- Gde živiš: Beograd
|
boksi ::Prvi dijalog u večerašnjoj epizodi Stefan:"Raška,Raška ... gde si bila..." Raška:"Pa piškila čoveče"..
Ona piski,a vec drugi put se provlaci rec "guze",prvo bogumil kazu kako ih guze,sad ovaj trgovac sto trguje sa Djosom opet prica o guzenju......
A Mihic najavljuje snimanje druge sezone,na sta li ce to liciti....
|
|
|
|
|
|