Žandarmerija

177

Žandarmerija

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.






Nova uniforma i oprema na opitovanju u specijalističkoj četi žandarmerije,nadam se da će kompletna žandarmerija dobiti novu opremu,posle one jeftine varijante.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Ovo su ako se ne varam Nislije. Koja je tacno namena ove maske, kao ZM? Vidim da mikrofon ide preko.



offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Deluje mi kao neke malo bolje skijaške naočare...

offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1694

Maska i naočare nisu isto. Maske su balisticke,, (barem bi trebalo da budu).

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1349

Uniforma je Horus-Tactix program.

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Kako je krenulo SAJ najlosiju uniformu ima Smile

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Mercury ::Kako je krenulo SAJ najlosiju uniformu ima Smile

Oni imaju blackhawk i gkpro kombinezone,po meni je gk pro vrh kombinezon,za tu namenu.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Faki-Valjevo ::

На овој писти иза ових линија сам се први пут постројио. АИД ... Топографско одељење.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Faki-Valjevo ::
Oni imaju blackhawk i gkpro kombinezone,po meni je gk pro vrh kombinezon,za tu namenu.


Zar nije BH dvodelna?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 966 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 8 sakrivenih i 886 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, AK - 230, Apok, Bbbggg1979, bobo85, bunker, Cicumile, Clouseau, coaaco, Darko Jovanovic, DavidA, debeli, dekao, DENIRO, dok80, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Duck of Death, Džekson, esko_hz, expanse, Feller, Flanker-G, glados, Hans Gajger, HawX, Istman, ivan979, jalos, Jerry Drake, JohnDoe, Kajzer Soze, Kontrausluga, luka35, marko308, mikhailo, milanpb, milanpetkovicv, Miler88, Milos ZA, Mitch22, Moldovan, Mrav Obrad, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nenad81, Nepopravljivi, nuke92, Oscar, paja69, pein, Peruta, pobeda, Posmatrac77OKB, precan, predragc, proka89, Radoslava, radza1, Semberija, Sirius, Solunac na steroidima, sosko, Srki98, TRAVUNIJA, ujke, VanZan, vathra, VJ, Vlada78, xAlex2