|
Poslao: 17 Avg 2025 13:49
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7613
|
Лепа замисао, али се ситни детаљи (саће, перушке на птици, бордуре катанца, сенка кљуна, цифре) са умањењима стапају и губе. Али види се да је рад у духу оригиналних решења покојног мајора Милака, док је ВБА у духу малобројних амблема из ЈНА.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2025 21:15
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2025 08:50
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2020
- Poruke: 414
|
I ova informatičarska je baš onako krindž što bi se reklo.
Baš onako a la Swordfish 2001.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2025 10:19
|
offline
- Pridružio: 12 Jan 2006
- Poruke: 3313
- Gde živiš: Gde ja zivim...
|
Више као нео ЈНА из раних 1990их и садашње Русије.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2025 10:26
|
offline
- Sim.a
- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Avg 2009
- Poruke: 3419
- Gde živiš: Zemlja čuda
|
Da prostite, ko spičkan domaći zadatak iz likovnog.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Dec 2025 18:01
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7613
|
Претерано се ушло у шаблонизам, од истог облика штита за све нивое јединица/установа, до истих симбола за исте родове/видове, и претерано убацивање старих ознака родова из ЈНА.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jan 2026 21:34
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7613
|
Срећа да су амблеми ескадрила поштеђени шаблонизације.
|
|
|
|
|
|