Amblemi jedinica i ustanova Vojske Srbije

188

Amblemi jedinica i ustanova Vojske Srbije

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2011
  • Poruke: 113

kybonacci ::890. мхе




Nije zvanično ali je lepo. Postoji isti takav sa Mi-17 umesto H-145.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3450

Ево и њега на Купинду





offline
  • Pridružio: 25 Maj 2025
  • Poruke: 73

Oprostite, ja sam malo stariji pa možda ne razumijem najbolje..
Za koga ili čega na ENGLESKOM amblem Vojske Srbije, pa bio i nezvaničan?
Hvala unaprijed

offline
  • Levi  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 12 Nov 2011
  • Poruke: 662

Zato Sto je search and rescue...

offline
  • Pridružio: 25 Maj 2025
  • Poruke: 73

Opet mi nešto promiče jer čudna li čuda u našem jeziku postoje odgovarajuće riječi koje se kao takve navode i na sajtu same VS, poput Traganje i spasavanje..
Ne znam ja, eto, ali da ne gnjavim dalje.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2007
  • Poruke: 824
  • Gde živiš: Severna polulopta

890. мхе је прије пар година спроводила обуку са 56. спасилачком ескадрилом америчког ваздухопловства стационираном у бази Авијано. Амблем може бити из тог периода или за употребу у случајевима обуке изван територије Србије.
kybonacci зна одакле је скинуо фотографију, може појаснити ако има какав пропратни текст.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Мислим да је слика са Ањиног ИГ ако је судити по ноктима Smile Мислим да није ништа спорно што је SAR на амблему који је ипак незванична верзија.

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2011
  • Poruke: 113

mrav pesadinac ::890. мхе је прије пар година спроводила обуку са 56. спасилачком ескадрилом америчког ваздухопловства стационираном у бази Авијано. Амблем може бити из тог периода или за употребу у случајевима обуке изван територије Србије.
kybonacci зна одакле је скинуо фотографију, може појаснити ако има какав пропратни текст.


Amblem je nastao u poslednjih par meseci. Igrala se dva momka sa fotošopom. Nije zvaničan niti će biti zvaničan. Malo razbija monotoniju dok su ljudi u SAR-u (TiS-u).

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3450

Једина замерка што су на H145 са 4 елисе ставили сиву ронделу, low vis ронделе су беше кренуле од ове последње туре са 5 елиса Very Happy

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2008
  • Poruke: 416

Sredio sam amblem 241.lbae Tigrovi. Uskoro i druga "osvezenja" i predlozi Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 940 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 3 sakrivenih i 896 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Antoni S, Arsenije, Bbbggg1979, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, crnogorac, darionis, darkkran, Duce, ekipo26, Feller, g_g, Goran_, Ivan Germanovic, Jablan, JOntra, kihot, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Magarac, Milos ZA, Mirage 2000N, nnovakis, ObelixSRB, Papadubi, Pilence, PO1974, RecA, ruma, sickmouse, Solunac na steroidima, Tafocus, uruk, VekiJ, Vlad000, Vlada78, vukajlo71, zlaya011, zvomar