|
|
|
Poslao: 31 Avg 2010 12:40
|
offline
- srbbenda
- Ugledni građanin
- Pridružio: 27 Nov 2009
- Poruke: 431
|
zgembo ::Kako lici HV-ova pustinjska uniforma na terenu...moram priznati stvarno jedinstvenu dobru ideju identiteta kamuflaze u obliku reljefa hrvatske...
Uniforma je dobra,svidja mi se sara,a posebno mi se svidja brada
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Sep 2010 18:46
|
offline
- mika29

- Građanin
- Pridružio: 19 Maj 2010
- Poruke: 30
- Gde živiš: Trebinje
|
Ево неких занимљивих слика са војних парада
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Sep 2010 19:12
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Pripadnik indijskih OS i zanimljiv kroj uniforme
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Sep 2010 20:04
|
offline
- mareCar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jul 2008
- Poruke: 3380
|
Ovaj rus nosi onu rusku "kopiju" braon MD DT sare, i odlicno izgleda u sumi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Sep 2010 22:20
|
offline
- deejaygoran
- Ugledni građanin
- Pridružio: 11 Mar 2010
- Poruke: 308
|
fmiler ::Dicus ::Evo nekog izgleda beta verzije dezena na kome radim u slobodno vreme ovih dana
E ovakvo nesto nama treba.. Odusevljen sam..
Dosad najbolja maskirna shema lako se utopi u okolinu
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Sep 2010 05:54
|
offline
- mareCar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jul 2008
- Poruke: 3380
|
Po meni nije toliko dobra, previse je "karirana" da bi se uklopila kako treba, jer je mustra ista i ponavlja se.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Sep 2010 22:10
|
offline
- kNikS
- Moderator u penziji
- Pridružio: 31 Maj 2006
- Poruke: 4633
|
mareCar ::Ovaj rus nosi onu rusku "kopiju" braon MD DT sare, i odlicno izgleda u sumi.
sta je cija kopija nije jasno, ali ruska sara se zove surpat, malo je drugacija i vec smo je pominjali.
|
|
|
|
|
|