Maskirna uniforma vojnika

471

Maskirna uniforma vojnika

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2012
  • Poruke: 107

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 949
  • Gde živiš: Serbia



offline
  • Pridružio: 15 Feb 2010
  • Poruke: 427

commandos ::

Podpancirna majca! Hvala Bogu! Ovo je najpotrebnije SB-u, ali bi trebalo da bude sastavni deo uniforme svakoga ko nosi borbeni prsluk.

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2011
  • Poruke: 438
  • Gde živiš: Šabac

StrelacSrbM70 ::commandos ::

Podpancirna majca! Hvala Bogu! Ovo je najpotrebnije SB-u, ali bi trebalo da bude sastavni deo uniforme svakoga ko nosi borbeni prsluk.



Ovo liči na to,ne znam da li vredi,al' kupuju ljudi iz SB-i

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3312
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Interesantne fotografije americke maskirne uniforme koju su neke jedinice nosile u Normandiji.
Uniforma nije zazivela zbog toga sto su i Nemci vec nosili kauflazne uniforme, pa se par puta desilo da su ameri ubili svoje jer su ih pomesali sa SS trupama..








Zbog toga su ameri (marinci)nosili kamuflaze uglavnom u Pacifickom teatru.

To je u boji za zelenu varijantu izgledalo ovako(glumci)-




Postojalo je nekoliko varijacija sa vise ili manje krem, nijansama zelene ili braon.



Ovo se uneke eksperimentalne Americke iz 1941-

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Ruski Specijalci



offline
  • Pridružio: 14 Jul 2013
  • Poruke: 183

cinoeye ::Interesantne fotografije americke maskirne uniforme koju su neke jedinice nosile u Normandiji.
Uniforma nije zazivela zbog toga sto su i Nemci vec nosili kauflazne uniforme, pa se par puta desilo da su ameri ubili svoje jer su ih pomesali sa SS trupama..
Lovac na patke!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2010
  • Poruke: 219

Holanđani

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2012
  • Poruke: 8

GUZ - Glavom U Zid
Pozdrav. Jel zna neko za sta je sluzilo ovo sa slika ? Nisam znao u koju temu da postavim pa moderatorimogu premjestiti pitanje u drugu temu . Smile Hvala.











nije moguce da niko ne zna ?

offline
  • Pridružio: 13 Apr 2011
  • Poruke: 252

Novije slike "Specnazovaca" u multikamu Wink :





















Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1048 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 10 sakrivenih i 964 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Asteker, b_z_b, blatruc82, bobo85, BOXRR, Bubimir, cenejac111, Chainsaw, cifra, Clouseau, crnogorac, darionis, deks, Denaya, Dimitrise93, dinamik, drale12, Duce, dukajov, dzada, efektiva, foka106, Gall, Glavonja049, GT, HrcAk47, iceburn, ikan, Ivan Germanovic, Ivica1102, jalos, jarovitt, Jecmendo, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, Laluvr, lanishtefm, m94j, mercedesamg, Metanoja, milenko crazy north, mkukoleca, Moldovan, nebidrag, obsc, OgnjenMitric, OKT, pein, Permaldar, raptorsi, repac, rovac, S-G, S2M, Shinobi, Smiljkovich, ss10, stegonosa, stokssone, tm, tuf, Vanderx, vathra, veljko82, vladom6, vzd1389, wolf431, Zavulon, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, 79693