Maskirna uniforma vojnika

681

Maskirna uniforma vojnika

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Napisano: 10 Avg 2020 22:25

Није да сам помно пратио шта раде све време како покушавају да уведу нову униформу, али привремено ће резервисти и они који нису у мисијама којекуде добити униформу са овом шаром у старом кроју, пошто они који јесу у мисијама сада користе MultiCam: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Иначе, ово им је само једна од неколико шара из фамилије, све користе исте "фрактале".





Dopuna: 10 Avg 2020 22:35

Reinhardt, претече ме у реплицирању. Ова смеђа има солидан избор боја (7), јер су са MultiCam-a.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

@kNikS
Dobro nam se vratio posle 8 god .😁



offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

Хвала, Бокси. Сређујем јуче своје мејл адресе, и нађем на једном од њих поруку са линком за поновну активацију налога на форуму, осам година стару. Ко усташа који је нашао икону на тавану Smajli

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Kinezi u novim bojama

Citat:Китайский спецназ оснастили новой вездеходной камуфляжной формой

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2010
  • Poruke: 574
  • Gde živiš: Prva desno

Јел ово застава у средини на рукаву Руска или наша наопако :-) :-D

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2007
  • Poruke: 824
  • Gde živiš: Severna polulopta

Наша, друже, наопако!
Јад и чемер.

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2010
  • Poruke: 2398

И даље не могу да пређем преко тога колико је сељачки то качење свега и свачега по рукавима.

То на страну, како било шта да нас чуди кад пуковник не зна како му изгледа застава земље, плус то нико од његових пајташа не примети. У његову одбрану, није једини.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

Nova uniforma za pripadnike UKP.



offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

Kod Kobri je u pitanju DVS 08...uredjaj 2+ generacije.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 676 korisnika na forumu :: 5 registrovanih, 0 sakrivenih i 671 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, berste23, Saša31LPB, Shilok, Vlado82