Maskirna uniforma vojnika

684

Maskirna uniforma vojnika

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Šumadinac from Bavarska Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.



offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

Ljudina 😎

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

S-lash ::Novitete u SV. Zimska uniforma, novi pončo, nova uniforma (kroj), nova poliamidna vlakna, polo majica, novi škornji - gležnarji,...
Neki artikli su jos u fazi testiranja
Onaj smeđi pončo kao da su ga kopirali od Bedanca Laughing

offline
  • bejah oficir VRS, sad ponositi seljak
  • Pridružio: 14 Apr 2015
  • Poruke: 89
  • Gde živiš: okolina Rudog

Koja firma proizvodi uniformu za slovenacku vojsku?

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2009
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Slovenija

AleksSE ::Koja firma proizvodi uniformu za slovenacku vojsku?

...pa poslednje koliko ja znam bili su [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ...

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Ufpro za celu vojsku?

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Pa nije da je nešto velika vojska , možda dobiju popust na količinu.😂😂😂

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Hahah, realno svaka im cast ako je sve UfPro Smile

Al to mi nesto sumnjivo...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 907 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 6 sakrivenih i 829 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., Ailton, AMX72, baltazar01, BasCelik, blankspace, blatruc82, bobomicek, BrcakRS, cenejac111, Centauro, cifra, CikaKURE, Dado78, Darth Malak, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, DonRumataEstorski, Flanker-G, GeoM, goxin, Hans Gajger, Helket, In_hero, Jeremiah, Kajzer Soze, Kapetan Hadok, king011, Kvaka22, leopard83, LostInSpaceandTime, milanpb, Miler88, Milometer, mnn2, Mrav Obrad, Naj-Turs, nelezele, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, OKT, Paklenica, pein, Pilipenda, pisac12, PlayerOne, RajkoB, read-only, redstar72, ruma, SamoGledam, sasko97, Seeker, shone34, Singidunumac, Smiljkovich, Spinosa, Spreewerk, Stanlio, The Boss, Trimi68, troki1971, Uros Cuore Sportivo, vathra, vrgudinac, Weah88, Wehicle, xoxxvelja, Zoca