Nove Kineske uniforme Model 07 (dali ga po Američkom kroju)

2

Nove Kineske uniforme Model 07 (dali ga po Američkom kroju)

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2006
  • Poruke: 1517
  • Gde živiš: Beograd

Sve se štancuje Ron Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 5727

Мени су амерички наредници увек били најбољиSmile
Имају одликовања од "Успешног везивања пертли" преко "Корисник М16 који је остао жив" и "Није силовао сопствене војнике" до "Завршен виши курс подизања морала у лошим временским приликама"

Имају оне тракице од одликовања више него ови Кинези емајла на грудима.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4901 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 1 sakriven i 4858 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEKSICMILE, AleksSE, avijacija, Baždaranac, bbrasnjo3, bojan_t, borya90, brundo65, Bubimir, cikadeda, CrveniSolaris, Desmond, DezurniOperativni, dj.ape, Dragon Order, Duschi, ILGromovnik, Incognito, Inner-Cell, istina, Ivica1102, marsi, mačković, Metanoja, Milan A. Nikolic, mustangkg, nebkv, pedja.st, Petar J, Pururin, Romibrat, Sass Drake, shiro, singa, Smd, Smiljkovich, Spila 0405, tanakadzo, vaso1, Vlado82, vranjanac29, wolverined4