Uniforma M-10

578

Uniforma M-10

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2011
  • Poruke: 288
  • Gde živiš: bg

Ај овде да питам. Какви су оно прслуци што војска носи? Мислим да је спикер напоменуо да имају неки степен заштите? Од чега штите?

На овај мислим. И шта представљају ове попречне траке? Чичак?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Попречне траке су за качење опреме, а имају балистичке плоче унутра које обезбеђују одређени степен заштите.



offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Одлична слика. Лепо се може видети дебилни дизајн прслук-панцира. Уништитељ кичме

offline
  • Pridružio: 07 Mar 2014
  • Poruke: 158

Danas sam u NS video vojnika sa rancem od 50-60L (stvarno ne znam koliko pretpostavljam toliko) u M10 sari, moje pitanje je da li je to nesto novo ili je vec bilo posto smo vec videli ove nove rance sto su skoro stigli.

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Marko Marković ::Nova uniforma za VP.
Ovo izgleda super. Za ostalu vojsku samo druga nijansa i to je to, kao ova npr:

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Pa glupo sad da vojska menja kamuflazu kada su napravili tolike m10

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Uniforma je dobra, u odnosu na M10 je milion godina napred. Ali ne razumem što ova "kamuflaza"? Osim setkanja po gradu i poziranja prosecnom vojnom panduru ona ne sluzi nicemu.
Dobra vest je da verovatno cela Vojska dobija Lowu..
Prvo ide pilotima pa onda ostalima😉

offline
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 97

Shomy ako sam te dobro razumio kazes da ce i ostale jedinice da dobiju novu čizmu!!! Aj da doživimo i to čudo Smile!!

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

I ja sam tako čuo,sasvim moguće i pametno,cena na celiko je slična gepardu,kvalitet nebo i zemlja,gepard se nosi 4 meseca,lowa 4 godine

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 944 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 3 sakrivenih i 897 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., Bbbggg1979, bigbear, Brankojle, BUDDAR70, BZ, C-Gun, celik, CHARLIE JA., Comyymoc, Dioniss, Feller, fijufijukrozkapiju55, Gogi_avio, goxin, GT, GveX, Jeremiah, Jezekijel, JOntra, kutija11, leopard83, ljuba.b, MarkoD, Mi lao shu, Milan A. Nikolic, milos97, mkukoleca, N.e.m.a.nj.a., nelezele, novator, nuke92, Oscar, Pururin, S-G, Savantije, Shinobi, skvara, stefan95, Vlad000, voja64, Zorge, 79693