|
Poslao: 04 Sep 2019 21:53
|
offline
- Pridružio: 10 Feb 2012
- Poruke: 267
|
Vj ako mogu pitati odkuda je slika jer ovoga u sredini znam i to pravo dobro i vjerujem da ce se obradovati kada je vidi.Pozdrav
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 05 Sep 2019 21:00
|
offline
- Pridružio: 16 Apr 2014
- Poruke: 20883
|
Naravno..
Citat:У питању је Јединица за посебне намјене МУП-а БиХ. Фогографија је начињена крајем 80-их година на Косову.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2019 17:07
|
offline
- Pridružio: 16 Apr 2014
- Poruke: 20883
|
Citat:Баштина вредна и породичног наслеђа
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Sep 2019 18:24
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
Fali mu komplet rukavica koje sam imao negde na tavanu a kupljene u Temerinu krajem prošlog ili početkom ovog milenijuma..
Uz čizme mu u dzepu na pantalonama stoji i STOP palica kao stalno naoružanje saobraćajnog vojnog policajca nekada u JNA...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Okt 2019 19:06
|
offline
- saftysign
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 24 Okt 2019
- Poruke: 1
- Gde živiš: Tehran,Iran
|
I'm seeing these pictures reminded me of my past memories and remembered my youth
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|