Uniforme JNA

81

Uniforme JNA

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20773




































Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

VJ ::





Ova sara je bila na opitu kod mene u jedinici davne 87.



offline
  • Pridružio: 22 Okt 2016
  • Poruke: 27

Nabavio sam vojnu vjetrovku ali nije klasična m 77. Proizvedena je 1989 god i na etiketi ima žuto slovo 'z' ,ima rajfešlus na oba rukava nema zadnjeg velikog džepa već dodatni materijal da se proširi. Kraća je od m 77 u sm boji , kapuljača se ne može odvojiti a uložako nije skroz u komadu. Zanima me koje je tip vjetrovke.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26239

Vrlo verovatno vetrovka iz kompleta za diverzante a sad ubi me oznaka kako beše a isto je platno i za Planinsku vetrovku kao i za uniformu M-89 SMB.

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2015
  • Poruke: 56

Rtps 100 ::Nabavio sam vojnu vjetrovku ali nije klasična m 77. Proizvedena je 1989 god i na etiketi ima žuto slovo 'z' ,ima rajfešlus na oba rukava nema zadnjeg velikog džepa već dodatni materijal da se proširi. Kraća je od m 77 u sm boji , kapuljača se ne može odvojiti a uložako nije skroz u komadu. Zanima me koje je tip vjetrovke.
Ako možeš, okači neku sliku. Baš me zanima da vidim kako izgleda.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26239

Evo te za diverzante i padose na slici sa 63.

Kraća od M77 a opet isti materijal ,kapuljača je fiksna i treba da se stopi sa siluetom kao navlaka iznad šlema a karakterističan je i džep na rukavu.Planinska ima izreze poput onih na pelerini i mislim da ona nema taj džep na rukava a istog je materijala i po dužini slična M-77 vetrovci.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Majko moja, pogledaj ti tu silesiju kaiševa, traka. opasača... kao one salame u mrežicama. Smile

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33305

I majko moja potpuno isto i danas

offline
  • Pridružio: 22 Okt 2016
  • Poruke: 27

Mislim da na 50 i nekoj strani ima te slike vjetrovke.

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20773

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 707 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 10 sakrivenih i 594 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aca018, airsuba, ALEXV, arsa, Avalon015, Barista, Bojcca, bojcistv, Bombona, boro975, Boskovic, Bozjidar87, Buzdovan, Ciri1994, CraniumWhite, Crazzer, croato, Darth Malak, debeli, dejandr, del boy, Dixtrix, dj.ape, djonsule, djordjemiklusev, DJUNTA, DonRumataEstorski, dskrlec33, Dukelander, Džekson, g_g, gagidjuric, Giskard, goran.vvv, gorankuba, Haris, hellenic, Ice, ILGromovnik, Istman, jalos, Jeremiah, Jose, K a s p e r, kaput21, Kiki98TZ, klepesina, komenski, komsija1, konstruktor, kozhedub, leopard83, Limeni91, luka35, Marko Marković, Marko1238, mat, max power, medaTT, Medojed, mercedesamg, MGBRBG, mikrimaus, MiljanXD, Miškić, Muki 123, nenad81, nikolapetkovic, orah, Panter, Patent, pera bager, Perudin_92, pobeda, Pururin, Radoslava, raketaš, sale755, sap, Shilok, Shinobi, sickmouse, Smiljkovich, Spinosa, Srky Boy, Srle993, Stojan Mrsavi, TheBeastOfMG, tmanda323, tomigun, travisrise, UAV operator, vathra, vidra1, Vlada76, vlajkox, Zadonbas, zastavnik, Zimbabwe, ZlatniRez, Žrnov, šumar bk2, 2001