Uniforme JNA

76

Uniforme JNA

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ja sam ga UPOZNAO kod kuvara Pište u gardijskom salonu Titove vile u Karađorđevu gde sam proveo u dva cuga po dva meseca a on je tamo bio službeno.
Beše negde prvi put u jesen 1983.godine i upravnik pukovnik Malenica.
Tada smo pričali o mom poreklu pa je ispalo da mi je poznavao pokojnog ujaka a onda se otvorio kad je video kod mene da u dokolici listam jednu od one tri monografije Tito-Partija i jedna Tito i more pa je pokazao na destak slika za koje je rekao da je on autor.
Tu su nam se pridružili još neki od članova tamošnjeg stalnog obezbeđenja rezidencije a meni su posle tamo sva vrata bila otvorena nakon što je Mladenović o meni i mom pedigreu referisao Malenici..
Bilo je i lepo a po meni i ČASNO biti na tim mestima i ja ih se sa ponosom sećam a sad baš odo u OF pa ako treba i da ginem a iz knjiga ću poskidati po meni lepe slike pripadnika JNA u uniformama koje u knjigama ima na pretek...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

Imam jezno zanimljivo otkrice za vas i fanove Start Wars filmova. U epizodi Rogue One, Jyn Erso nosi JNA borbeni ranac.




online
  • Pridružio: 15 Mar 2008
  • Poruke: 557

Hahahah,koji si ti car !

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Heh, znajući koliki su fanatici (paćenici), da li to znači da je odzvonilo "kao novim" borbenim rančevima za 200-300 dinara na pijaci?

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883














offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Koji je slem na srednjoj fotki?

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Nešto iz lične..






offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

[quote="VJ"]



Је ли ово генерал Ђокић?

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Tako je, generali Đokić i Gračanin.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1149 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 8 sakrivenih i 1060 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ALEXV, annon, Aristotle2002, Asteker, bobor, Bojan198527, bokicacar, BOOM COMPANY, BZ, Chainsaw, Cirkon, dankisha, darionis, Darth Malak, Dogma21, Dolinc, Dzoni70, elenemste, france93, galico, Gogi do, goxin, gripen, GUARIN, HogarStrashni, iceburn, Imperator_Aleksandr_lll, In_hero, Ivica1102, jimi_agf, JohnDoe, Jonbonjovi, Jozo74, Kajzer Soze, klepesina, Kobrim, komenski, konstruktor, lacko, Lance Guest, lord sir giga, mercedesamg, Mi lao shu, miki69, mile.ilic75, Miler88, MILO-VAN, milos97, minke, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nevjerna beba, nixos, panzerwaffe, PoolbegD02, proka89, Pururin, Robin, samsung, sekretar, Sevatar, Shinobi, SirOliver, Srki98, TangoSix, tomigun, tubular, username_25, vaci, VJ, vrlenija, wolverined4, xAlex2, ZetaMan, Zrcalo, ZZZ, 79693