Dan policije 2011

5

Dan policije 2011

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

boksi ::Kos93 ::Ако мислиш на ACU, то је донација амбасаде САД САЈ-у.

SAJ,PTJ,Zandarmeriji


Ako se dobro secam, PTJ nema ACU nego neku pikselizovanu MD sa bojama obicne(stare) Urban Camo, znaci crno belo sive.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 789 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 11 sakrivenih i 697 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9191vs, airsuba, BlackTower, BORUTUS, Boskovic, bufanje, carinko, cikadeda, Colt D, damir55555, dendrit86, Despot Đurađ, dijica, Dimitrise93, divison, Dixtrix, Dorcolac, dulleo, Dvojac005, Ezbuck, Glavonja049, GT, Hans Gajger, ILGromovnik, Ivica1102, Ivoo, Jester, JOntra, Kajzer Soze, Kontrausluga, Koplje, Laluvr, leopard83, leptirleptir, lord sir giga, LostInSpaceandTime, markolopin, mat, MB120mm, metallac777, Mi lao shu, Miler88, milos97, mino bosanac, Moldovan, Mrav Obrad, MrNo, narandzasti, nelezele, Nemanja Opalić, nemkea71, nikolapetkovic, picknick, Pilence, Promising0, RD84, Recce, repac, sajorg, Semberija, simazr, Sitan_Lopov, SlaKoj, smuk, Solunac na steroidima, SpaDej, StankoVrankovic, Szigetwar, tecataki, theNedjeljko, Tihi86, umpah-pah, VekiJ, vladaa012, xAlex2, Zoran Rapajić, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, zubri