Novi načelnik Generalštaba?

5

Novi načelnik Generalštaba?

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Дакле, да се вратимо на Диковића...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Inace imamo novog nacelnika generalstaba, ako niste culi Mr. Green
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ups Sad
Culi ste Mr. Green



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 968 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 3 sakrivenih i 891 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Alexandar-1973, Ares12356, BB, Belac91, blankspace, blatruc82, bojan_t, bojank, bokicacar, Borski1977, Boskovic, bukefal, carinko, dendrit86, Djokkinen, Dovla 1980, Draganeli, dusanobr, Electron, Ezbuck, g_g, Goran 0000, howyesno, hyla, InzenjerBL, jaeger, jarovitt, Jeremiah, Jester, Kalaura, Karaula, koneks, koom0001, lord sir giga, Michellefromrezistance, Mihajlo, MikeHammer, MK10, mnn2, mocnijogurt, monomah, Mrav Obrad, nelezele, Nole, Oklopnjak, pds, pein, Piani Jazzer, ping15, pisac12, procesor, proka89, Ray1973, Remain, ruma, Rupert, Siti2, sombrero, sslay, stefanmpurtic, Tandrkalo, v82, Valter071, vathra, veljko82, veljkovicdani, vidra boy, Vilhelmus, VJ, Vlada78, vranjanac29, Vrač, YugoSlav