Parada pobede u Moskvi

66

Parada pobede u Moskvi

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839

Citat:Репетиция Парада Победы в Санкт-Петербурге.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Čovek ima sreću da mu vazduhoplovni deo parade prolazi nad glavom svake godine, pa se lepo popne na krov sopstvene zgrade i uživa...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

a drugi deo je ovde

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • povjesničar, pedagog
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 2296
  • Gde živiš: Rijeka

kad će biti prava, te da li će biti prenosa igdje

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Naravno da će biti prenosa. RTS 2, u 08.00 ujutru. Uz komentar i uobičajeno lupanje gluposti za sve pare od Miroslava Lazanskog.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39647

Nešto nisam siguran da će ijedan Hr kanal da prati paradu osim u vestima.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Kako neće? Pa oni su jedini na Balkanu uspeli da poratuju na obe strane!

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Parada u Astani, glavnom gradu Kazahstana... isti povod, slična simbolika, jedino se pozadina promenila zadnjih godina
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

dobri covek ::Naravno da će biti prenosa. RTS 2, u 08.00 ujutru. Uz komentar i uobičajeno lupanje gluposti za sve pare od Miroslava Lazanskog.

Sutra u 9h,prvi program!

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Zar moskovsko vreme nije dva sata pre našeg? Pa, ako počinje u 10.00 po lokalnom, manje dva sata...ili si to pogledao u program? Ja sam pretpostavio vreme, a Miroslav će sigurno da lupeta k'o lonče niz stepenice...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839



Citat:Репетиция воздушного Парада Победы

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1061 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 9 sakrivenih i 956 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, awathorn, Bbbggg1979, Betty25, Bo96, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, boro975, Bubimir, cekic, CHARLIE JA., cifra, comi_pfc, Comyymoc, cuvarkuca, cvrle312, Darth Malak, debeli, deLacy, Dimitrise93, Djota1, Dorcolac, Dragacevac, esko_hz, Frunze, Georgius, Glavonja049, GORDI, igorkozar83, Jeremiah, Jester, JOntra, Josip77, Jozo74, Kajzer Soze, kinderpingvin, kingkong1947, KizJ, konstruktor, Kototamopeva, Kurgan, laurusri, Lazur_01, leptirleptir, Lotus, Lucije Kvint, MagicniHerpes, Major Tankosić, Marko1238, mat, matejman, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mi lao shu, mikidragi, milanstankovic087, milbos, MILO-VAN, milutin134, Moldovan, museum, nemkea71, neutrino, nikolabb, Panter, Papadubi, Petar25, pirke96, precan, raptorsi, Remarqe, sajorg, SamoGledam, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Spinosa, Srki98, StalniPromatrač, stegonosa, tomigun, tomo2, Trpe Grozni, umpah-pah, Valter071, VBoss, Vlad000, Vlada78, Wepp, xAlex2, YugoSlav, Zoca, Zukov, zvomar