Prikaz sposobnosti VS "Granit 2023"

9

Prikaz sposobnosti VS "Granit 2023"

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2020
  • Poruke: 120

И мене занима је л се кола паркирају на Батајници негде на паркингу који је у оквиру аеродрома и је л има доста места



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Kos93 ::Ако неко има инсајдерски инфо, има ли међу 500 комада тежег наоружања можда Ан-2 и Оркана из Ниша, и има ли можда инжињерије. Very Happy

Нема Анушке и Оркана, али зато инжењерија никад јача!



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669

Vratite se dve stranice nazad ima sve objašnjeno šta i kako Tonijev post Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2023
  • Poruke: 2

Video sam Tonijev post, ne pise nista u vezi parkinga.
Procitao sam za vozni red sto se uspostavlja ali ne bi znao gde mogu da parkiram auto
Jel bolje da u Batajnici negde na nekom javnom parkingu ili u Novoj pazovi?

offline
  • nuke92 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2018
  • Poruke: 675

Na kojoj daljini od publike će prodefilovati avijacija? Otprilike iznad prve ili druge piste itd?

Imam refleksni objektiv 400mm (sa ogledalom kao teleskop) bez autofokusa i stabilizacije. Biće izazov da se sve namesti Razz

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

По овоме како је описано, пут Батајница-Пазова ће бити једносмеран, ка Пазови, с' тим што се аутомобилима неће моћи од центра Батајнице него од задње раскрснице на излазу према аеродрому, а до ње се може околним улицама (погледајте мапе).
Паркинг инжењерија уређује већ пар дана, дуж ограде аеродрома.

nuke92 ::Na kojoj daljini od publike će prodefilovati avijacija? Otprilike iznad prve ili druge piste itd?

Imam refleksni objektiv 400mm (sa ogledalom kao teleskop) bez autofokusa i stabilizacije. Biće izazov da se sve namesti Razz


Око 500м.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

U suštini, ne verujem da se išta promenilo od prošle godine po pitanju parkinga - u centar BT nije se moglo već su vas sprovodili okolnim uličicama pa sam posle oko 45 minuta tumaranja parkirao vozilo negde kod pruge, skoro 3 km od aerodroma.
Ili poraniti oko 7 ujutro i onda možda i parkiraš blizu kapije aerodroma.

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3082

Da li neko zna kojoj ulici pripada deo oko glavnog ulaza na aerodrom, da li ulici Pukovnika Milenka Pavlovića ili ulici Kralja Petra I Karađorđevića?

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

⬆️
Адреса аеродрома је улица Пуковника Миленка Павловића бб, значи...

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

I ona ce biti tamo

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 826 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 744 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 04bokibole, A.R.Chafee.Jr., AirSremac, airsuba, Andrija357, ArmFPGA, Asparagus, Asteker, Belisarius, Bo96, bojank, bojcistv, Boris90, Brankojle, Bubimir, C-Gun, chichabg, cifra, Colt D, cvrle312, darionis, DeerHunter, djboj, DonRumataEstorski, Dorcolac, DrFlyFisherman, Džekson, efektiva, EVIDENTICAR, Ivoo, Jeremiah, Kajzer Soze, komenski, komsija1, Limeni91, lord sir giga, luka35, Magistar78, maksi007, mercedesamg, mgolub, Milometer, Mićko, neko_drugi, nikoladim, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, pablojepao, Parker, Petar25, Piani Jazzer, Pilence, Primus17, proka89, read-only, rodoljub, Semberija, Sevatar, Solunac na steroidima, t.e.m.p.l.a.r., Tihi86, Tila Painen, TRZH92, ujke, vaso1, Velizar Laro, Vlada78, Vladimir90, vrgudinac, x011, Zastava, Zoran1959, Zrcalo