|
Poslao: 30 Avg 2018 19:28
|
offline
- Pridružio: 20 Jun 2018
- Poruke: 2337
|
powSrb ::Руска војска узима градске аутобусе и претвара их у болничка кола.
Зар неби функционалније било да се потпуно избаци ред носила до врата?
Не разумијем како уопште мисле да овдје стављају рањенике. Били би буквално к'о сардине поредани.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 30 Avg 2018 19:51
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
Tu se radi o transportu ranjenika. Obradjen, zbrinut, okupan, nahranjen, previjen, počešanih ***a, očeščljan i umotan u bolnički ogrtač ide iz frontovske bolnice u neku civilnu. A za tu vrstu transporta najpogodniji su upravo preradjeni autobusi i vozovi.
Što se civili bune? Naravno da se bune, jer moraju da se guraju u starijim autobusima kad idu na posao. Nisu se bunili kada je vojska kupovala autobuse i davala ih na korišćenje firmama.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Avg 2018 14:02
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
Страна војска вози кроз територију Русије у колони.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Нема пратње, ту су сумњичави Руси да надгледају и снимају
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Avg 2018 20:47
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
Китайцы посещают Россию как ДРУЗЬЯ, а не как ОКУПАТОРЫ
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Avg 2018 21:35
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16327
- Gde živiš: Lublana
|
^ [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Sep 2018 12:16
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39673
|
Крупнейшие учения российского флота и авиации начинаются 1 сентября в акватории Средиземного моря. В масштабных манёврах примут участие 26 военных кораблей, а также свыше 30 самолётов и вертолётов.
Источник: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Sep 2018 00:33
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
jazbar ::^ Kineska vojska.Ма знам, него ми чудно без пратње како се возе, земљаним путем, и баш ту неки Руси се нађоше да снимају.
|
|
|
|
|
|