Sajam naoružanja i vojne opreme PARTNER 2021

7

Sajam naoružanja i vojne opreme PARTNER 2021

offline
  • Pridružio: 03 Feb 2018
  • Poruke: 111

Turbo-prop lasta je takodje tu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jun 2020
  • Poruke: 10

Evo koja je kupola na Lazaru.



offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8223

Napisano: 11 Okt 2021 14:51

mercedesamg ::Meni paznju privlaci ovaj neki poluhelikopter, zirokopter, sta li je vec?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Saradnja sa Skyworks-om.
Izložena je Turbo Lasta, koliko vidim. Ne vide se velike razlike ali su tu. Ima još zanimljivih proizvoda koji ne upadaju u oči na pvi pogled.

Dopuna: 11 Okt 2021 14:55

Zanimljivi i oni dronovi samoubice koji odstupaju od izgleda Gavrana.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12019

Marko Marković ::Vidi se i Zastava NTV samohodni minobacač.

Ode svet u tri lepe.... Zagrljaj

online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Lazar III


offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

A ove košnice na kip? Mr. Green



Izvučeno iz Sputnikove slike

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12019

To je gnezdo za crne tice zloslutnice.

online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Unišao je Laza sas vučnoga coza a ne samostalno..

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

HrcAk47 ::Vrlo kockasta kupola sa 30 mm, smells like vidra spirit, ali municija izgleda vozdignuta u zadnji deo iste. Ima i neki normalan Lazar sa 30 mm kupolom.
^ I baba mnogo liči na trolejbus, pa opet ne mora da se kuca Bus Plus u njoj.

Na Lazaru-3 nalazi se laka ruska kupola 32V01:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

30mm+7.62mm, nista rakete.
Masa kompletno naoruzane kupole je manja od 1500kg, prvenstveno je razvijena za Typhoon-VDV 4x4.

offline
  • Pridružio: 25 Feb 2021
  • Poruke: 27

Изнад МРАПа М-20 су неке нове куполе на једној је маљутка 2Т5 , а поред мали Милош са зољама чини ми се , е сад мене интересује шта је одма испод оног САЈ Милоша јел то неки мини-ган Дубс и изнад оног хеликоптера јел то Застава НТВ са осматрачком станицом и са десне стране лансерних контењера за Гаврана виде се Нова, ПОС-145, Гавран и још неки дрон који први пут видим. Иначе на танјуговом снимку окаченом на 5 страни на 0:26 секунди види се неки црвени дрон јел то неки наш домаћи дрон за гађање типа за вежбе ПВОа или РВ

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 887 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 5 sakrivenih i 847 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, airliners, alex71, AudioTehnica, bavar357, Baždaranac, blue, Bubimir, BUDDAR70, Colt D, crnirocko, dane007, dusan2022, Electron, ElGenius, ivan1973, K a s p e r, Kalem, keyz, Koser, ladro, LostInSpaceandTime, markolopin, Mzee, obsc, Orc, Papadubi, Remarqe, S.Palestinac, sasakrajina, suton, Vasilije Budović, vathra, voja64, zeka013