Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

567

Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2011
  • Poruke: 2861

Izgleda da jeste.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Jun 2018
  • Poruke: 2337

Имам пар питања у вези овог лета, ако има неко да ми појасни био бих му захвалан, јер се не разумијем наравно у организовање летова.
Зашто Антонов лети директно изнад града Краснодара? Зар није обичај да се велики градови заобилазе, што због буке, а можда нешто "отпадне" са авиона у насеље? Ако би АН ишао мало љевље, заобишао би град а и скратио путању.
Зашто не лети праволинијски, макар изнад Црног Мора, уштедио би гориво и скратио вријеме пута. По овоме видимо да прави некакав лук и чак лети изнад турског копна.
Могуће је да је све ово само лоше уцртана путања на мапи.



offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12015

Zapravo je za tako nesto veliko taj An nije previse bucan. Leti preko Panceva kada dolazi i odlazi.

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3077

Malo preleteo rumunsku teritoriju. Smile

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3077

...извори Спутњика тврде да се у авиону налазе прва два од шест система за противваздушну одбрану „Панцир С1“, које Србија набавља од Русије.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

Prvi deo isporuke od šest naručenih sistema „Pancir S1“, koje Srbija nabavlja od Rusije, stigla su na batajnički vojni aerodrom „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović“, eksluzivno saznaje Sputnjik. Time je Srbija postala jedina zemlja u regionu koja poseduje ovaj moderni PVO sistem.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

offline
  • bato  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 31 Jan 2010
  • Poruke: 1068
  • Gde živiš: Novi Sad

Zvanicno:

Citat:- Данас је на аеродром „Пуковник-пилот Миленко Павловић“ у Батајници стигао први део система „Панцир С1“, рекао је министар одбране Александар Вулин.

- Набавком дефанзивног наоружања, јединог таквог у региону, Србија наставља са јачањем своје одбрамбене моћи и увећањем потенцијала одвраћања. На овај начин додатно се снажи наша способност да будемо и останемо војно неутрални, што је темељно безбедносно опредељење врховног команданта Војске Србије Александра Вучића, као и наше Владе и Скупштине, нагласио је министар Вулин

www.mod.gov.rs

online
  • Apok  Male
  • Legendarni građanin
  • Izrada proPotipova
  • Pridružio: 27 Apr 2013
  • Poruke: 2539
  • Gde živiš: Beograd

"Како Танго Сиx сазнаје јуче су поред борбеног возила у Србију стиглa и возила за транспорт и претовар ракета."
TангоСикс

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

E ovako, obrisano sve sto nije "stigo Pancir". Nisam mogao juce, izvinjavam se.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1453 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 10 sakrivenih i 1334 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, airliners, Apok, Avalon015, bambulic, bigbear, bigvlada, BlackTower, bojankrstc, bokicacar, Boris.A, boxbole, Cicumile, Cirkon, cojapop, CrazyDiablo, cvrle312, DaliborVukadinovic, Dannyboy, Dare, Denaya, desmeki, Despot Đurađ, dinamik, Dioniss, Dorijan Grej, Duce, dule10savic, Dungorth, Džekson, eagle.rs, efektiva, Gall, Georgius, Gheljda, glados, Glavonja049, GORDI, goxin, Great White, havoc995, Helket, jackreacher011011, Kajzer Soze, Kanader, Kontrausluga, kunktator, kybonacci, lafa008, larb_11, LjubisaR, M74AB3, Marko Marković, marko308, metallac777, Metanoja, MIKI63, mikrimaus, milivoje_vatrogasac, Mirage 2000N, mkukoleca, MrG, mrvica78, Naj-Turs, Nemanja Opalić, nixos, padamacki, paja69, pein, Pekman, Petar25, Piani Jazzer, picknick, PITT, porticco, Posmatrac77OKB, probisic, procesor, promajauglavi, Ray1973, RiV, S-G, sale755, sap, saputnik plavetnila, Singidunumac, Sirius, Sky diver 29, Smiljkovich, sombrero, stegonosa, tanakadzo, Tas011, Titan, troki1971, tuf, Tvrtko I, vathra, Veless, Velički, veljkovicdani, Vlad000, vlado_pg, vuksa72, YU-UKI, Zastava, Zrcalo, |_MeD_|