Vojna parada '85

6

Vojna parada '85

offline
  • bozo13  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Sep 2006
  • Poruke: 668
  • Gde živiš: Slovenija

hvala Grbe!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014



1985



1975



offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7610

Vl veliki ::

Slike sa parade iz 1975. godine.





Ovo su pripadnici TO ili ?

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27355
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Jeste, to je bila fora da se razlikuju po ''titovkama''. Ostali su nosili šlemove.

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2009
  • Poruke: 425

Ehh na sta ode lova i muka nasih arbajtera ...u prah i pepeo...

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2008
  • Poruke: 68

Wiesel_hr ::Ehh na sta ode lova i muka nasih arbajtera ...u prah i pepeo...


Nisu oni tad "razbili" tu muku nasih radnika, nego ovi 10 godina posle. Tad se imalo, a od '90. se nema i razbija, a to je vec 10 godina nakon onih.

Ako na neki nacin osudjujes one tad ili ove sad nemoj to raditi bez statistike jer jedino brojke govore istinu. Sve ostalo je deskripcija zavisna od subjektivnog osecaja svakog pojedinca.

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2009
  • Poruke: 425

seik ::Wiesel_hr ::Ehh na sta ode lova i muka nasih arbajtera ...u prah i pepeo...


Nisu oni tad "razbili" tu muku nasih radnika, nego ovi 10 godina posle. Tad se imalo, a od '90. se nema i razbija, a to je vec 10 godina nakon onih.

Ako na neki nacin osudjujes one tad ili ove sad nemoj to raditi bez statistike jer jedino brojke govore istinu. Sve ostalo je deskripcija zavisna od subjektivnog osecaja svakog pojedinca.


pa bas sam na to i mislio

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2008
  • Poruke: 68

Bio je skoro na TV lik koji je jedan od retkih koji je imao brkove na paradi.

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2007
  • Poruke: 71

Hvala svima sto su okacili snimke.
Ovo je bas za srce i dusu.

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 800
  • Gde živiš: 42.47°N 19.28°E

Evo da priložim par linkova sa fotkama parade iz 1960. godine Ziveli

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Edit: evo i trećeg dijela koji nema veze sa vojskom, ali da ne cjepidlačimo Mr. Green
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 942 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 3 sakrivenih i 865 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Ares12356, bb929, Belac91, blankspace, blatruc82, bojank, bokicacar, Borski1977, Boskovic, bukefal, carinko, dendrit86, Djokkinen, Dovla 1980, Draganeli, Electron, Ezbuck, g_g, Goran 0000, gregorxix, howyesno, hyla, InzenjerBL, jaeger, Jeremiah, Jester, joca83, Kalaura, Karaula, klepesina, koneks, koom0001, lord sir giga, Michellefromrezistance, Mihajlo, MikeHammer, Miki 24pbr, milanpb, mnn2, moldway, monomah, Mrav Obrad, nobutado, Nole, NoOneEver Dreams, Oklopnjak, pds, pein, peradetlić, Piani Jazzer, ping15, pisac12, proka89, Ray1973, Remain, repac, ruma, Rupert, Siti2, smes_no, sombrero, sslay, Tandrkalo, TRAVUNIJA, v82, vathra, veljko82, veljkovicdani, vidra boy, Vilhelmus, Vrač, YugoSlav, Zoca