Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

358

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

Za poslednjih x godina smo se izljubili, izgrlili, ispotpisivali i isporazumevali samo jos nista nismo prodali...

Заседање мешовите српско-алжирске комисије

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

50. седница Одбора за одбрану и унутрашње послове 10.02.2016.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Unistavanje 4.000 tona ubojnih sredstava u TRZ Kragujevac, sta ce nam. Poverenicki fond za unistavanje viska ubojnih sredstava Wink !



offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

Toni ::Za poslednjih x godina smo se izljubili, izgrlili, ispotpisivali i isporazumevali samo jos nista nismo prodali...

Заседање мешовите српско-алжирске комисије

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Nije bas da im nista nismo prodali. U zadnjih par godina, tj od 2012 je porastao izvoz u Alzir. Pre je to bilo na nivou oko milion do dva dolara, ali u 2012 smo izvezli nesto preko 10 miliona, a u 2013 preko 12. Nasi jos nisu objavili izvestaje za 2014 i 2015, ali u 2012 i 2013 su potpisane dozvole za izvoz koje su duplo vece od ovog izvoza koji je ostvaren, tako da bi trebalo da je taj izvoz bio barem na tom nivou i u zadnje dve godine.

offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

20 янв 2016
«Вертолеты России» готовы обеспечить послепродажное обслуживание Ми-8/17 в Сербии

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Sta ce biti videcemo, ako je postavljano brisite.

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Naće biti ništa,još jedanput Anderson.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

proka89 ::Toni ::Za poslednjih x godina smo se izljubili, izgrlili, ispotpisivali i isporazumevali samo jos nista nismo prodali...

Заседање мешовите српско-алжирске комисије

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Nije bas da im nista nismo prodali. U zadnjih par godina, tj od 2012 je porastao izvoz u Alzir. Pre je to bilo na nivou oko milion do dva dolara, ali u 2012 smo izvezli nesto preko 10 miliona, a u 2013 preko 12. Nasi jos nisu objavili izvestaje za 2014 i 2015, ali u 2012 i 2013 su potpisane dozvole za izvoz koje su duplo vece od ovog izvoza koji je ostvaren, tako da bi trebalo da je taj izvoz bio barem na tom nivou i u zadnje dve godine.


Sve je to sitan izvoz a pricamo da smo na prs u dupe sa njima. Imas naprimer vozilo kao Lazar 2 i da im ga das sa sve masnom pa neka rade sa njim sta hoce oni uzmu da sklapaju 980 kanti Fuch 2 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Ja rekoh jos onda kada je trebal oda bude potpisano... Mozda jeste nerealno ali samo kao primer...
Jbt sa svakim razvlacimo sporazume, usagalsavamo, potpisujemo, omogucavamo...i to razvlacimo godinama...

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

А ти би да си на њиховом месту вероватно увез'о Лазара умeсто да склапаш Fuchs 2?

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

Posle keramicara stize nam bivsi vozac Jorgovanke Tabakovic, sa brdom diploma:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ziveli

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2009
  • Poruke: 189

proka89 ::Posle keramicara stize nam bivsi vozac Jorgovanke Tabakovic, sa brdom diploma:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ziveli

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 997 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 6 sakrivenih i 931 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alke12, arezina, BlekMen, Bombona, Bubimir, C-Gun, cole77, cuvarkuca, dd201176, Dovla, drgrozozo, drimer, dushan, Ercomero, Georgius, Glavonja049, goxin, Helket, ihis, indja, kapela, KizJ, kybonacci, laurusri, Lep1na, luka35, Mamadu, Marko Marković, MaschinenPistole, mat, MB120mm, Medojed, mercedesamg, milanpb, MILO-VAN, nemkea71, neutrino, Niki2024, nuke92, obsc, pein, peradetlić, Piani Jazzer, Pururin, redakzver, royst33, SamoGledam, saputnik plavetnila, Sarmat, sspp, Tanjagre, Ulzana, umpah-pah, uruk, vathra, Vatreni Zmaj, VJ, voja64, vrgudinac, x9