Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

570

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33452

Успешно изведена мултинационална вежба "Платинасти вук 18"

Citat:Министар одбране Александар Вулин присуствовао је данас Дану високих званица мултинационалне вежбе „Платинасти вук 18“ у Бази „Југ“.

На вежби је учествовало око 500 официра, подофицира и војника оружаних снага Сједињених Америчких Држава, Уједињеног Краљевства, Уједињених Арапских Емирата, Босне и Херцеговине, Бугарске, Мађарске, Румуније, Црне Горе и Србије.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]











offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Citat:Военнослужащие 7-й десантно-штурмовой дивизии (горной) ВДВ России в рамках международного учения «Славянское братство-2018» провели обзорную экскурсию для своих коллег из Сербии по городу-герою Новороссийск
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2009
  • Poruke: 154

Napisano: 22 Jun 2018 7:05



Dopuna: 22 Jun 2018 8:25

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39673


+ Diplomac ostatak videa

Platinasti vuk 18

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

Наставак изградње хангара за смештај борбених возила у касарни “Бошко Палковљевић Пинки” у Сремској Митровици.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

[quote="pein"]

Vidite li vi kako se gosin "nosilac ministarske funkcije" koji se nije venčao sa foteljom (jadna fotelja, nikakva budućnost, a svako je jaše Confused ) širi pred strojem "K'o baburka u teglu"?

Šta li bi bilo i našta bi to ličilo da je nekom nesrećom obukao nekakvu uniformu u životu? Kako bi se tek širio da ima čin? Mladjeg vodnika, barem.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Za mene je nasvagda samo baba JULIM mali od JULA ...

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Opa, skinuo je crninu Mr. Green

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Brkala ga deca na ulici sa OdžaKARom...pa mu valda došlo iz D u G...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1078 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 7 sakrivenih i 1005 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, alex71, AMX72, Asteker, AudioTehnica, bankulen, Belac91, Bozjidar87, CHARLIE JA., Cirkon, Crazzer, darionis, Djokislav, Djota1, dolinalima, dradex, Flanker-G, france93, gomago, goran.vvv, helen1, Helket, igorkozar83, Insan, Jeremiah, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, kunktator, Kvaka22, leopard83, MaksicZoran, miki kv, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, milutin134, mishkooo, Mićko, mm1811, nebidrag, Nikoletina Bursac, nobutado, ObelixSRB, OKT, Orc, Papadubi, Pero, PO1974, Posmatrac77OKB, Pv123, sasa87, savuni, Seeker, Smiljkovich, sony771, stegonosa, troki1971, Tvrtko I, v82, vathra, Velizar Laro, Vlada76, Vojkan Petrovic, Zec, Zoca