Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

73

Vojska Srbije - vežbe i aktivnosti

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2011
  • Poruke: 280
  • Gde živiš: Agram-Singidunum

Dežurna posada svih ovih dana je spremna uz avion.I prvih dana po najvećem nevremenu leteli su celog dana da raznesu humanitarnu pomoć.
Ovo su ljudi koji nisu želeli da sede u hladovini kancelarija i čekaju poziv za let, već su potreban deo ljudi ostavili, a oni su odradili to što je trebalo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • indja 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Apr 2013
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Munze

Da li iko ima bilo kakvu informaciju u vezi sutrasnje manifestacije "Otvoreni dan " na aerodromu Batajnica ?



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Odlozen je

offline
  • indja 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Apr 2013
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Munze

Hvala na informaciji !

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2011
  • Poruke: 483

Novi, vanredni broj Odbrane

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

Bata Santos sa Belorusima:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2010
  • Poruke: 413

Napisano: 24 Maj 2014 13:05

:zid: GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid Mercury :: GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid A da se organizujemo i da kupimo pet dizalica za Mill 8/17 da se ne brukamo! Ziveli

Dopuna: 24 Maj 2014 13:06

Vidim da drzava nije u stanju a ni vojska!

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Nesto sad razmisljam, mozda dizalica u ovakvoj situaciji gde se prevashodno vrsi brza evakuacija, i nije toliko neophodna, sasvim je dovoljno ovako.Ovako samo zakacis ljude i dovezes na bezbedno, jer nisu ih vozili daleko od mesta evakuacije.

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Dizalica je svakako neophodna! Jednostavno, sa njom mozes na jednom mestu dok helikopter lebdi, podici vise osoba redom, smestiti ih unutra i tek onda odvesti ih do sigurnijeg terena. U slucaju kao na videu, ako se ne poveze vise osoba na jednom kablu, helikopter mora svaki put da ih prevozi , jednog po jednog.
Mozda bi u tom slucaju neka odovarajuca platforma sa ogradom bila resenje?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1721 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 11 sakrivenih i 1619 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, Andrija357, aramis s, Avalon015, Betty25, Bo96, bojcistv, boro975, cifra, Ciri1994, comi_pfc, Comyymoc, cuvarkuca, Daba75, Darth Malak, debeli, deLacy, Despot Đurađ, djuradj, Electron, Ercomero, esko_hz, Foxdie, g_g, Georgius, GORDI, gregorxix, GUARIN, Hans Gajger, igorkozar83, ikan, Imperator_Aleksandr_lll, Jeremiah, JOntra, Kajzer Soze, kingkong1947, KizJ, Krusarac, Kurgan, laurusri, Lazur_01, leptirleptir, Lotus, m94j, Major Tankosić, mat, matejman, mercedesamg, Metanoja, miki kv, mikidragi, milenko crazy north, Mićko, neutrino, nikolabb, nixos, nnovakis, Novakomp, OgnjenMitric, ozzy, panonski mornar, Papadubi, Pero, pirke96, Pururin, radza1, rovac, sap, Sevetar, shadower78, skok, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Stanlio, Tas011, trutcina, ujke, umpah-pah, v82, VanZan, Vasilije Budović, Vlad000, Vlada78, Vlado82, W123, XBMC, yufighter, YugoSlav, Zoca, Zukov