Vojske bivših Republika SFRJ

148

Vojske bivših Republika SFRJ

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 1429

pa zasto da ne Srbija jes da proizvodi Lazara ( u stvari tek pocinje da ga ispitiva, a za proizvodnju..) a ovako vec ima testirano i kvalitetno vozilo. BiH vec salje trupe van granica
Patria Nacionale!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

To što neka država izabere neko sredstvo za uvodjenje u naoružanje neke zemlje, ne govori ama baš ništa o kvalitetu tog vozila. Obično su u pitanju procenti koje uzima naručilac, a koji je goovo uvek van vojske.

PS Onima koji idu van granice svoje zemlje... srećan put. Otići će možda u Patriji, videćemo u čemu će se vratiti...



offline
  • Pridružio: 24 Avg 2007
  • Poruke: 995

Ko kaže da neko nije bio iz Makedonije u Hrvatskoj kada su se obavljala testiranja uostalom mogu ih vidjeti i u Afganistanu na djelu.

P.S. do sada su se svi vratili samo sa podebljanim tekučim računom.

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 1429

Citat:"videćemo u čemu će se vratiti..."
au. ko novogodisnja cestitka.
a za koga ti navijas za partizane ili..? Mr. Green

( sreca prati hrabre)

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Ne radi se o navijanju, radi se o aferama vezanim za Patriju. Više se gledalo kolika je provizija na kom modelu, nego koliki je stvarni kvalitet vozila.
U krajnjem slučaju, ja još uvek nisam rezervisao kartu za sebe, za daleke, egzotične destinacije, tako da me još uvek Patria i slična sokoćala ne dotiču...

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Pa gosn. Rade sve je u proviziji...

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Kada se setim pravljenja spiska ko će ići u Libiju, Sudan da održava njihove brodove, da ih obučava i slično... i tada je bila provizija. Daš 10 % para koje ćeš tamo zaraditi onom ko pravi spisak putnika i sigurno ti je ukrcavanje u sledećoj turi....

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2009
  • Poruke: 72

rade012 ::
PS Onima koji idu van granice svoje zemlje... srećan put. Otići će možda u Patriji, videćemo u čemu će se vratiti...


Kakav si ti kralj! :Z :Z

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4703

Ja zlobnik? Neće biti, uvek sam bio tolerantan... Svima koji idu preko poželeo sam srećan put... drugarski.

offline
  • Pridružio: 24 Avg 2007
  • Poruke: 995

Ron
Pa nebira se valjda takvo vozilo po ukusu,več valjda po kvaliteti.

Citat:Više se gledalo kolika je provizija na kom modelu, nego koliki je stvarni kvalitet vozila.

A gdje je to uvijek samo kvalitet u pitanju normalno da i novac igra ulogu.
U svakoj državi imaš neku aferu Mađarska-Gripen,Austrija-EF,Slovenija-Patria itd.
Pandur je išao na kartu političkog utjecaja na Hrvatsku pa i Sloveniju svi to rade.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 976 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 6 sakrivenih i 900 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., AMX72, baltazar01, BasCelik, Brankojle, Bubimir, cenejac111, Centauro, CikaKURE, Dambi, Darth Malak, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, djonsule, Feller, GeoM, goxin, GveX, Helket, In_hero, Jester, jodzula, JOntra, Kajzer Soze, Kalu128338, Kvaka22, LostInSpaceandTime, MarijaC84, mercedesamg, Miki01, milanpb, Miler88, Motocar, Mrav Obrad, ObelixSRB, OgnjenMitric, OKT, Paklenica, pein, Peruta, Piani Jazzer, Pilipenda, pisac12, PlayerOne, raso76, read-only, redstar72, rodoljub, SamoGledam, sasko97, Seeker, shone34, Singidunumac, Smiljkovich, spalev, Spinosa, Spreewerk, Stanlio, The Boss, Trimi68, troki1971, Vanderx, VBoss, vrgudinac, Weah88, Wehicle, xoxxvelja, Zoca