Sveda napravio sam podmornicu

Sveda napravio sam podmornicu

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Covek iz dosade navodno uzeo napravio podmornicu u roku od 2 godine Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1783 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 6 sakrivenih i 1707 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, A.R.Chafee.Jr., ALEKSICMILE, ALEXV, amstel, Apok, Atomski čoban, Bo96, bojan313, Bombona, Borski1977, burevestnik, cavatina, Centauro, Cicumile, coaa, Demi87, dmitarche, DrFlyFisherman, dskrlec33, DuškoMraz, Dvojac005, Džekson, esx66, Foxdie, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Iskander, ivan1973, ivan979, jalos, Kajzer Soze, kaput21, Kobrim, koom0001, Kredit, KUZMAR, limeni, ljubo70, Metanoja, MGBRBG, Miler88, Milos ZA, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, nelezele, nemkea71, novator, Otto Grunf, Papadubi, PlayerOne, shlauf, SMF, Sonic, sslay, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, Tvrtko I, user24, vaci, vazduh, Veless, Vlada1389, vrgudinac, xAlex2, zeka013, 1324