Najlepši i najružniji tenk na svjetu

1

Najlepši i najružniji tenk na svjetu

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2006
  • Poruke: 715
  • Gde živiš: ljubljana

koliko vidimo tema o avionima je vrlo zanimljiva.moj predlog je da pronademo i tenkove transpontere znači sve šta se vozi po gusenicama.

ja stavljam legendu m-84 za amerikance bilo je to čudo tehnike i još je

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

@bostjan

Nije T-84 vec M-84. I nije cudo tehnike vec deset godina. Sada bi cudo tehnike tj. rame uz rame sa modernim tenkovima bio Vihor ali odneo ga vetar raspada federacije.



JS-3

Po meni najlepsi tenk ikada napravljen pogotovo kada se vide snimci sa pobednicke parade u Berlinu 1945 i oklembesene vilice zapadnih saveznika kada su se ove zveri pojavile bukvalno sve se treslo a isli su na kraju pravo iznenadjenje. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Poredjajte ovde sve ruske tenkove, od T- 34 pa do ovoga, kao najlepše, naravno Very Happy


Mislim, šta tu ima a se priča- kao što su migovi i suhoji medju avionima, to su ovi lepotani medju tenkovima. A najružniji? Bilo koji japanski iz drugog sv. rata

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

e ovo je po meni prava ruznoca:


Americki Lee tank Drugi svetski rat

Dopuna: 26 Jan 2007 17:37

A evo ga po meni najlepsi moderan tenk a bogme i najaci:


Leopard 2A6E prodat Spaniji

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2006
  • Poruke: 715
  • Gde živiš: ljubljana

za mene če uvek biti najbolji transporter bvp m-80 jer sam ga vozio u jna.
voleo bi opet da ga vozim ali to su samo moje želje evo slike.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Po meni jedno dosta staro sredstvo ali veoma efikasno a i lepo na oko - korišteno masovno u sukobima u SFRJ na sve tri strane Wink

Lovac tenkova M-18 Hellcat...

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2006
  • Poruke: 715
  • Gde živiš: ljubljana

prvi tenk na svjetu toliko koliko izgleda ružno ima svoju lepotu i daje strah.baš me zanima kako su vojnici reagirali kad su ga prvi put vidjeli.stroj za ubijanje.
ocena 50%ružan50%ljepotan.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27348
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Bravo za ideju! Jednog momenta i on je nekome bio SF...

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 98




a iza ugla:





rezultat:



infantry rules

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2006
  • Poruke: 715
  • Gde živiš: ljubljana

malo japanske tehnike čudo svjeta.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 989 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 10 sakrivenih i 872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, ALEXV, Andrija357, Apok, Ares12356, Avalon015, Bane5, Baždaranac, Bbbggg1979, bojan_t, boromir, bpop, carinko, cemix, Chainsaw, cikadeda, darcaud, Dare, DeerHunter, denisnapast2015, desmeki, Djokkinen, djonsule, Djota1, Drugsparrow, dule10savic, dusan.l, Dusko_Dugousko, Dzuki, ekser222, esko_hz, Giskard, gobrad, goran.vvv, goxin, Helket, iceburn, igorkozar83, Incognito, Ivoo, Jecmendo, Jester, jon istvan, K a s p e r, Kontrausluga, kori, KUZMAR, Lep1na, lima, ljiljak, mat, maxim_von_burdengate, MB120mm, medaTT, Medojed, milan47, milanpetkovicv, milbos, milenko crazy north, MILO-VAN, misaru, Mitch22, nebkv, Nemanja Opalić, nemkea71, Nepopravljivi, neutrino, nixos, pablojepao, paja69, Papadubi, Petarvu, pirke96, PlayerOne, Promising0, raptorsi, Ray1973, repac, rovac, royst33, ruma, S-G, samojednoimeznam, sap, saputnik plavetnila, Sharpshooter, sickmouse, Sitan_Lopov, Smiljkovich, spalev, Spinosa, srđan, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, tomigun, Tvrtko I, vathra, vdeki, vedko, Veless, veljkovicdani, vidra boy, vrgudinac, xAlex2, Zdenko, 223223