|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2011 21:31
|
offline
- Ričard

- Građanin
- Zver!
- Electro maintenance engineer
- Pridružio: 28 Nov 2006
- Poruke: 85
- Gde živiš: Vršac
|
Jun 1996, Garda, streliše Bubanj Potok...
Gađanja automatskom puškom nisu ovako izgledala. Prvo gađanje je bilo u kružnu metu 1x1 m na daljini od 100m, tri probna metka, pa šest (nisam siguran da li je bilo šest) za ocenu, pojedinačna paljba. Drugo gađanje je bila padajuća grudna meta, na daljini od 100m, ne sećam se broja metaka, mislim da je bilo deset, pojedinačna paljba; i mitraljez stalno podignuta meta; brojali su se pogodci, na daljini od 200m, takođe kratka rafalna paljba i opet se ne sećam broja metaka. Drugo gađanje se odvijalo uz komandu "Otrovi!" možda ne celo već samo drugi deo gađanja u mitraljez.
Kod gađanja bombom razlika je u tome što se bunker nalazio na brdu, dok je prostorija u podnožju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Okt 2011 21:39
|
offline
- maha

- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Dec 2006
- Poruke: 1688
|
Napisano: 16 Okt 2011 21:37
1985...Bihac...M48....nesto se slabo i secam gadjanja..he he!
Dopuna: 16 Okt 2011 21:39
ali se dobro secam za bombu...pogodio sam zastavicu u centru.(slucajno naravno) i dobio nagradni izlaz u grad!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Okt 2012 16:33
|
offline
- fantom_S

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2011
- Poruke: 3685
- Gde živiš: treći kamen od sunca
|
Има ли можда неко још фотографија полигона, мета?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2012 09:03
|
offline
- duxhm

- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Maj 2010
- Poruke: 2926
|
@Trpe Grozni
Mislis M-61 Skorpion... Jesu futrole za asovcice.
Uzgred tema bi trebala da se zove "pripremna gadjanja", a ne "priprema za gadjanje".
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2012 10:25
|
offline
- duxhm

- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Maj 2010
- Poruke: 2926
|
I meni juce prijavljivalo da samo moderatori mogu da menjaju poruke
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2012 11:32
|
offline
- fantom_S

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2011
- Poruke: 3685
- Gde živiš: treći kamen od sunca
|
Шта ради овај војник(лијево) на првој слици?Личи ми на упаљач од бомбе, али зар оне нису долазиле комплетиране?
|
|
|
|
|
|