Vojničke čizme

22

Vojničke čizme

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2009
  • Poruke: 1038
  • Gde živiš: gde stignem

OpFor ::Ljudi, u "Tigru" imaju americke Rocky cizme.
Nosim ih od maja stalno - i na poslu, ali i do posla i sa posla.

Udobne, ne propustaju vodu, ne znoji se noga, bio na Kopu sa cerom pa se spustali sa Pancica kroz dubok sneg peske (na nogama sportske carape i doticne cizme), slazu se uz uniformu, a i pola PT i 72.idb/specbr ih je pokupovalo.

Prodaju se i u prodavnici "Odbrane" kod studentskog parka.

Jedina primedba je da zbog djona malo "bacaju" vodu na listove pozadi.

Imaju li cenu ili su za "dzabe"? Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
rip
  • OpFor 
  • Nezaboravni član
  • Pridružio: 19 Dec 2006
  • Poruke: 778

6.500,00 ja kupio u maju na 6 rata, tj. na papire za administrativnu zabranu sa pecatom firme (u mom slucaju vojne poste).



Nikada prane, nikada odrzavane (a inace se mogu prati u ves mashini ili rucno sa cetkom i deterdzentom u lavoru).



offline
  • Pridružio: 27 Nov 2009
  • Poruke: 431

Kupio sam Magnum PRECISION ULTRA LITE
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2009
  • Poruke: 1038
  • Gde živiš: gde stignem

OpFor ::6.500,00 ja kupio u maju na 6 rata, tj. na papire za administrativnu zabranu sa pecatom firme (u mom slucaju vojne poste).



Nikada prane, nikada odrzavane (a inace se mogu prati u ves mashini ili rucno sa cetkom i deterdzentom u lavoru).


E juce sam u Odbrani na Platou iste ovakve video da kostaju 10 400 dinara!

Pa bre majkumu to je skoro 4000 razlike! Eeeeeej... GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2010
  • Poruke: 2

Ljudi slusajte za odrazavanje nepromocive obuce protiv impregnacije koze uzmite fokinu mast veoma je dobra ja je koristim za magnumke

offline
  • Pridružio: 15 Jan 2010
  • Poruke: 56

Ok svako ima svoje favorite .. sto je ok ali ponuda na trzistu i nije neka , bar ne ovde u makedoniji.
kod nas ima magnum, 5.11 ,planika, alpina i od skoro rothco. e sad moje pitanje je za rothco valjaju li sta , cena im je oko 50 eur pa do skoro 100 eur

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2010
  • Poruke: 7

Jedno pitanje,zna li neko kolika je cena Sandra Corpico cizama(vojnickih VS)na pertlanje,slicnih Gepardovim?Cene na njihovom sajtu nisu navedene.Da li su 2000 din realna cena za nove,nenosene?Hvala unapred!

offline
  • Miloš Jelisavčić
  • Pridružio: 18 Apr 2009
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: Smederevo

mustangkg: Te Sandrine cizme ti nista ne vrede,ako nisu u medjuvremenu popravili kvalitet onda bolje nemoj posto su se kod mojih staresina u Po. posle 3-4 meseca raspadale bolje su mnogo Gepardove.

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2010
  • Poruke: 7

Cobi026:Hvala!Ja inace pored martinki nosim Gepardove cizme vec osmu godinu i prezadovoljan sam njima.Mada model koji nosim nisam jos video na ovoj temi,svi Gepardovi modeli koje sam video ovde imaju sundjer na vrhu,a moje cizme ga nemaju.

offline
  • Miloš Jelisavčić
  • Pridružio: 18 Apr 2009
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: Smederevo

Zavisi od modela do modela,prvi modeli iz devedesetih su po kazivanjima ljudi iz vojne struke bili bog i batina.Danas je to slabije,ja Gepardove nosim već drugu zimu i sada na airsoftu nisu vrh to je sigurno ali meni za povremeno korišćenje su sigurno prihvatljive,kada budem raspolagao sa više sredstava kupižu neke skuplje i to je to.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3589 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 9 sakrivenih i 3478 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 4fat, _Rade, arsa, Asteker, BB, Belac91, Betty25, BOOM COMPANY, BOXRR, cakija, cavatina, Chileee, Cigi, Crazzer, CrveniSolaris, Daba75, DDragoje, Demi87, Dragacevac, draganca, Draganeli, Duh sa sekirom, Džekson, El-Komadante, g_g, gagidjuric, galico, glados, Hardenberg, HrcAk47, igorkozar83, ikan, Ir, jalos, Jester, K-1A, kinez88, komenski, Koser, kybonacci, ladro, LeGrandCharles, Lester Freamon, lucianovercetti, luka35, MadMike, Major Tankosić, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mikoyan21, Miler88, miodrag, Mićko, mrvica78, Nasegorelist, nebojsag, Nemanja.M, nightwish 01, OgnjenMitric, OldKresoje, Paklenica, Papadubi, peho_atropin, Pekman, Pilence, Pururin, Ray1973, rednap, Rema000, Remain, rovac, sabros, Sevatar, Simonsen23, Sirius, SirOliver, Siti2, skvara, Smiljkovich, sonico, spikespiegel832, Srky Boy, stegonosa, Stevan Visoki, StrahinjicOgnjen, suton, TangoSix, taomaster, tecataki, Toper, VJ, Vlada78, vrgudinac, vukajlo71, vukan0799, Zec, Zjmc, Zmajac, Zrcalo, Đurđevdan