|
Poslao: 06 Feb 2011 10:41
|
offline
- Izambar

- Ugledni građanin
- Sam svoj gazda ,sam svoj majstor.
- Pridružio: 19 Jul 2008
- Poruke: 414
- Gde živiš: U Srbji brale
|
Ovakve čizme sam viđao kod nekih oficira iz prvog gardiskog i 25b.v.p. na obuci za skijanje na Kopaoniku.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 06 Feb 2011 19:09
|
offline
- ssekir75
- Legendarni građanin
- Pridružio: 16 Jun 2010
- Poruke: 3188
- Gde živiš: bela crkva banat
|
jeste, to su te cizme. ovo nisu padobranci, oni su nosili tzv "nulu", a po tome sto ovaj snajperista nosi i skorpiona i 3 bombsice i jos kojesta na opasacu, a ni onaj iza njega "nije bas po ps-u", zakljucujem da slika nije slikana u mirno vreme... sa druge strane, ko je u nasim ratovima nosio petokraku? da nije mozda brigada iz cg, pljevlja valjda bese? mada, kolko se ja secam, oni su imali i specificnu uniformu dok je nosena petokraka...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Mar 2011 19:53
|
|
|
ljudi MOLIM VAS jel moze neko da mi kaze koliko se krecu pesadinke po vojnim odpaidama . . od prilke cena me zanima . .da bih znao kolko love da spremim ??? . . HITNO MI JE
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Mar 2011 21:11
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13013
- Gde živiš: Srbija
|
Ja danas na najlon pijaci u N.Sadu video pilotske cizme 5.000 din. nove i veoma kvalitetne, kaze trgovac da su orginal.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Mar 2011 22:49
|
offline
- Kibo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Okt 2007
- Poruke: 7461
- Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene
|
Vlado ako su original kupi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Mar 2011 19:33
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13013
- Gde živiš: Srbija
|
Kibo ::Vlado ako su original kupi.
Ne znam jel jesu, ali stvarno su kvalitetne.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2011 23:58
|
offline
- ssekir75
- Legendarni građanin
- Pridružio: 16 Jun 2010
- Poruke: 3188
- Gde živiš: bela crkva banat
|
pozarevackidoruckas ::ljudi MOLIM VAS jel moze neko da mi kaze koliko se krecu pesadinke po vojnim odpaidama . . od prilke cena me zanima . .da bih znao kolko love da spremim ??? . . HITNO MI JE
posto se ovde razne cizme nazivaju pesadinkama ajde ti definisi sta oces. na buvljaku u nisu nove novcate cizme kakve se nose u vojsci (znaci cipele sa povisenom sarom, ne "bunari" kako ih neko nazva) su oko 2000din. polovne ima i za mnogo manje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Mar 2011 01:12
|
offline
- Pridružio: 08 Sep 2010
- Poruke: 1375
|
Копча горе и копча доле(преко пертле),то су пјешадинке-убједљиво најиздржљивије чизме у ЈНА провјерено.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|