Vojni obijekat kod Male Grabovnice

Vojni obijekat kod Male Grabovnice

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2012
  • Poruke: 1

Pozdrav
Da li neko zna nesto o 'vojnom obijektu 'kod Male Grabovnice(5 km juzno od Leskovca)?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Mislim da su tamo cisterne za naftu ili tako nesto. Slican objekat postoji kod Prokuplja mislim.



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Upravo tako, tu su se nalazili rezervoari za gorivo. vise puta gadjan tokom nato agresije ali prosao samo sa manjim ostecenjima ( nadzemni objekti). Jedina veca steta nastala prilikom pogodka stanice za pretakanje koja se nalazi pored pruge Beograd - Skoplje. Objekat cini mi se vise nije u funkciji posto vise nema ni cuvarsku sluzbu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1688 korisnika na forumu :: 112 registrovanih, 7 sakrivenih i 1569 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A3C, Apok, Asteker, b_z_b, bigbear, blejač, Bobrock1, Bojan85, Boris.A, BOXRR, bozomotika, branko7, Buzdovan, cenejac111, CHARLIE JA., Colt D, cvrle312, darkojbn, debeli, dekiau, deLacy, Desmond, Djokislav, Djuza, DM1994, Dorcolac, Dovla 1980, Dragon Order, drimer, dulleo, Dzoni2412, EVIDENTICAR, g_g, ginjica, Goksi95, Goxy1, gregorxix, iceburn, Ilija Cvorovic, IQ116, jarovitt, Jeremiah, Jeremija98, Joint Chief, K a s p e r, Kajzer Soze, Korle, Kriglord, Krusarac, kunktator, lanishtefm, liki83, lima, LostInSpaceandTime, Macalone, Marko Marković, marko308, mauglibn, mercedesamg, mile.ilic75, milenko crazy north, Mićko, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., Nepopravljivi, Nikola9223, Nikoletina Bursac, nixos, nuki1234, oganj123, OgnjenMitric, Opeshek, opt1, Orc, orjen, proka89, Pururin, Pv123, Radio operater, Ray1973, Redred, Remain, repac, royst33, ruma, Rupert, S2M, Sharpshooter, Sirius, skvara, sslay, styg, tanakadzo, Tvrtko I, ulogovan, vaci, VanZan, Velizar Laro, vidra1, VJ, Vladoj, vpetrovic, vzd1389, Wehicle, XBMC, zeka013, zemljanin, Zoran1959, zrno, |_MeD_|, Žoržo