Vojni objekti bivše SFRJ - Google Earth

1

Vojni objekti bivše SFRJ - Google Earth

offline
  • relja 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 24

Ovaj topic bi mogao biti zanimljiv Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Mar 2005
  • Poruke: 797
  • Gde živiš: Beograd

a sta mu to dodje ?



offline
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 434
  • Gde živiš: Vršac

Daj malo slika sa Batajnice (ako ti radi Google Earth),i napiši koji je ovo objekat.

offline
  • relja 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 24

offline
  • Pridružio: 30 Nov 2005
  • Poruke: 129
  • Gde živiš: Novi Sad

Na prvoj "fotografiji" je nekadašnji vojni aerodrom "Željava" kod Bihaća, ako se ne varam...
Vide se poletno-sletne staze, a ona tanka plava linija koja počinje na kraju jedne od njih (poletna staza) je reka Klokot, koja se nekoliko km dalje uliva u Unu...
Bihać je desno u uglu...

Na drugoj fotki je aerodrom Surčin kod Beograda (aerodrom Beograd)...

To nije vojni aerodrom, pa ne znam zašto si postavio tu fotku u ovu temu?

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 434
  • Gde živiš: Vršac

Neka ne fali ništa,sigurno je tražio Batajnicu a naleteo na Surčin.Relja hvala za slike,nadji Bataju

offline
  • relja 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 24

2 Sasa: pardon ako sam stavio krivu sliku, nadam se da se ne ljutiš na mene zbog toga, stvarno mi je žao da sm te uvijedio :/

Ajde ljudi stavljajte i vi slike, pa taj program je džabe i svakojake stvari se mogu vidit na njemu, vojni objekti, aerodromi, mornarica, ma sve..

offline
  • Gama  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Jun 2004
  • Poruke: 4389

Samo jedno pitanje: za Google Earth mora li da se daju pare ili ne.
Ako moze neko to da pojasni.

offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 6801
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Evo Bataje:

[url=https://www.mycity.rs/must-login.png aerodrom[/url]
[url=https://www.mycity.rs/must-login.png na pisti - krupni plan[/url]


@Gama
GoogleEarth ima dve varijante - besplatnu i professional, ova druga se placa zestoko... Free mozes da skines uvek, samo upisi u google search "Google earth free". Imas na par mesta na forumu opis programa i slike iz njega...

offline
  • relja 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 24

za google earth dovoljno je: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i onda je velikim slovima napisano : Get Google Earth Free Version

nije preteško

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4503 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 11 sakrivenih i 4398 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., annon, Apok, Bbbggg1979, bobo85, bojank, bojanM84, borya90, boskelazo, BrcakRS, Bubimir, bufanje, Camposam, celt, Chainsaw, CHARLIE JA., Cirkon, Czrweni, Dekster, Denaya, Devil city 1989, doktor097, Dovla, draganca, DrMrPr, Džekson, Electron, goran.vvv, GveX, HawX, Ir, Ivan Germanovic, IvanMiletic, jeen yuhs, Jeremiah, JOntra, K-1A, Kanader, kaput21, kib, Kobrim, Konda, Lucije Kvint, Metanoja, Mihajlo, milenko crazy north, MILO-VAN, moldway, mrvica78, Naj-Turs, nelezele, nenaddz, nixos, nuki1234, Orc, orfanel, Otto Grunf, ozzy, Pavel Medved, Pekman, PenzosGSP, Posmatrac77OKB, Prečanin30, proka89, RajkoB, rednap, redstar011, Remain, repac, sap, Shilok, SirOliver, skvara, Soslan, spalev, Srki98, Srky Boy, starlights, stibium51, t.e.m.p.l.a.r., Tamna_strana_Meseca, vaci, Velički, vladetije, vladom6, vuk77, XBMC, zemljanin, zexon, zgoljo, Zukov, zziko, 79693