Bliski istok

152

Bliski istok

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 191
  • Gde živiš: Kući, gde bih drugde?

Citat:US Warship Moves To Syrian Coast as Tensions Mount

Носач George H.W. Bush и припадајућа група напуштају Хормуски теснац и пролазе Суец. Били су на вежби и враћају се припадајућој 6. флоти и њиховој операционој зони



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Иначе, Шиити се жестоко буне у Судијској Арабији, нисам знао за тај детаљ



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Okt 2011
  • Poruke: 1285

Hm, dolaze američki brodovi, a tamo su već ruski. Kuha se kuha...kao u neka dobra, stara vremena Mr. Green Mr. Green



offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

djox ::Ajmo francuzi ponovo...

France considers ‘humanitarian corridors’ in Syria

Citat: France will discuss creating protected humanitarian corridors in Syria with its EU and Arab allies, Foreign Minister Alain Juppe said Thursday, after meeting the exiled Syrian opposition leader.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Sada su malo osiljeni Libijskim uspehom, kad ih neko opet spusti na patos opet nećemo ništa da ćujemo o njima 30 godina, ko posle Indokine.

offline
  • vukm 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Dec 2010
  • Poruke: 606

Дамаск – Америчка амбасада у Дамаску позвала је све грађане САД да хитно напусте Сирију. Наводно `због смањивања броја комерцијалних авионских летова из те земље`.

У саопштењу амбасаде стоји и овоакво упозорење: „Напустите Сирију док још постоји доступан транспорт!“

Претходно је телевизија CBS објавила да се амерички амбасадор Роберт Форд неће вратити у Дамаск наредних дана (крајем октобра је напустио Сирију `ради личне безбедности`)


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Sall  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1905

Znaci bombardovace ih!

offline
  • Pridružio: 27 Okt 2011
  • Poruke: 1285

Baš me zanima u kakvom im je stanju PVO...I na koji način će reagirati ruska mornarica stacionirana u Sirijskim vodama.

offline
  • Sall  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1905

Nikako,kao i do sada. Ruska mornarica se raspada,tako da...

offline
  • Pridružio: 01 Sep 2011
  • Poruke: 440

Rusi vjerovatno nece nista uraditi. Isplovice iz sirijskih teritorijalnih voda, mozda dati neku informaciju Sirijcima i eventualno, izraziti zaljenje, saucesce i ostro negodovati.
Na zalost, to ce biti takav auto go, nevidjeni do sad...no na zalost, vjerovatno za vise i nisu sposobni. Prija njima ovakav nacin zivota...

offline
  • Djidji 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Jul 2010
  • Poruke: 21

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Treba ovo ispratiti, nikad se ne zna.

offline
  • Pridružio: 27 Okt 2011
  • Poruke: 1285

Napisano: 25 Nov 2011 10:09

No-fly,verzija 2.0

Dopuna: 25 Nov 2011 10:11

Sonyboy ::Rusi vjerovatno nece nista uraditi. Isplovice iz sirijskih teritorijalnih voda, mozda dati neku informaciju Sirijcima i eventualno, izraziti zaljenje, saucesce i ostro negodovati.
Na zalost, to ce biti takav auto go, nevidjeni do sad...no na zalost, vjerovatno za vise i nisu sposobni. Prija njima ovakav nacin zivota...


Hm, ako bi to napravili, ova nuklearna upozorenja koja su se nedavno pojavila, i koje je izrekao sam predsjednik Rusije, pala bi kompletno u vodu...Ali, moguće je i to. Velika je vjerovatnost da ćemo vrlo brzo vidjeti što će se dogoditi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 975 korisnika na forumu :: 124 registrovanih, 12 sakrivenih i 839 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, ALEXV, alke12, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, BaneM75, Battlehammer, Baždaranac, bb929, Bobrock1, boj.an, bokicacar, BOOM COMPANY, borya90, BOXRR, branko7, brkan1, Burovnyak, Car89, carinko, CHARLIE JA., chichabg, Chileee, cifra, cole77, Comyymoc, Daba75, Dare, dd201176, dekan.m, Deki Duga Devetka, delrey, denisnapast2015, Despot Đurađ, Df410, Dragon Order, dule10savic, dusanobr, dzoni19, eagle.rs, ekipo26, El-Komadante, ElGenius, famoso, feanor, free, ginjica, Gosha101980, goxin, Hans Gajger, hattori, howyesno, ivan1973, jalos, Jaxupa, Jeremiah, Kajzer Soze, Koca Popovic, komenski, komsija1, Krusarac, LeGrandCharles, Lucije Kvint, M74AB3, m94j, Marko Marković, marko.markovic, Marko00, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, Miki 24pbr, miki kv, Mile14, milenko crazy north, Miler88, Milos ZA, Moldovan, Mrav Obrad, mrm, nebkv, nebojsag, nenad81, Nikola9223, nixos, OgnjenMitric, oldtimer, Orc, panonski mornar, peho_atropin, Petar888, PitterBg, PlayerOne, proka89, q9q8q7q6, raf87, royst33, sabros, samo_srpski, Siti2, sonico, Spinosa, stefan95, stegonosa, stibium51, Tumansky, vaci, Vanderx, VJ, Vlad000, Vladko, VP6919, Walter Kurtz, wolf431, wolverined4, Xland, yiyi, zemljanin, Zmaj Tolak, Zoran1959