Francuska - teroristički napadi

66

Francuska - teroristički napadi

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617

Француска, Немачка и Белгија кренуле у масовна хапшења својих џихадиста
ДО „ШАРЛИ ЕБДОА“ ЗАПАД ВЕРОВАО ДА ЋЕ ПРИСТАТИ
ДА ИХ КОРИСТЕ САМО ЗА РАЗБИЈАЊЕ СИРИЈЕ

У Паризу ноћас ухапшено 12 људи због сумње да су повезани са прошлонедељним нападима у францускоj престоници
У Берлину и његовоj околини jе рано jутрос око 250 полицаjаца извело опсежну операциjу у 11 „обjеката“ за коjе се веруjе да су повезани са исламским салафистима

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Ово ме подсећа на 1930те и немачку....паљење рахјстага и протеривање јевреја из дојчланда....



offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

mean_machine ::http://www.blic.rs/Vesti/Svet/526446/NAGRABUSILO-I-U-BRITANIJI-Pepa-Prase-zabranjeno-u-udzbenicima
Citat:Autorima školskih udžbenika u Velikoj Britaniji savetovano je da ne pišu o kobasicama i svinjama, kako bi izbegli moguću uvredu pripadnika islamske vere.

Iz jedne u drugu krajnost. Ili su novinari malo nafilovali, ili je panika u najavi.
Eno francuskom predsedniku iz usta izleteše i iluminati... Shocked

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 32

sremac983 ::Ово ме подсећа на 1930те и немачку....паљење рахјстага и протеривање јевреја из дојчланда....

Не да подсећа него је то потпуно исти сценарио.

offline
  • Pridružio: 09 Nov 2013
  • Poruke: 133

sremac983 ::Ово ме подсећа на 1930те и немачку....паљење рахјстага и протеривање јевреја из дојчланда....

Можеш ли то мало да појасниш, за нас који не видимо тако дубоко и детаљно?

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

У јевропи се спрема чистка дођоша, само што то нико неће да призна...а ово је само увертира у то....под јевропом мислим на запад....

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2012
  • Poruke: 1116
  • Gde živiš: Beograd

sremac983 ::У јевропи се спрема чистка дођоша, само што то нико неће да призна...а ово је само увертира у то....под јевропом мислим на запад....
I ja slicno mislim, mozda ne bas tako brzo ali sumnjam da se evropljani prepustiti svoje zemlje islamu tek tako, zato sto se neko doselio i sad ima veci natalitet. Evropljani znaju da budu vrlo surovi (pokolj Hugenota, genocid nad Jevrejima, o "slavnim" delima u kolonijama ni da ne govorimo): pustili su emigrante da se usele jer je to bilo ekonomski korisno. Kada im emigranti ugroze nacin zivota, reakcija ce bojim se biti nemilosrdna.

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

sremac983 ::У јевропи се спрема чистка дођоша, само што то нико неће да призна...а ово је само увертира у то....под јевропом мислим на запад....

Могуће је да си у праву. Ако Европа то буде хтела да ради ненасилно
коштаће је у новцу јако много, и имаће велики отпор како унутар себе
тако и од споља. Ако покуша насилно онда... али боље не призивати ђавола
кад већ сам долази непозван.
А ево како се то ради ненасилно, па чије овце тога и планина
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 1720
  • Gde živiš: U koloniji po imenu Republika Srbija

Јевреји траже привилегију да у ЕУ носе оружје на улици
БРИСЕЛ- Највећа асоцијација Јевреја у ЕУ затражила је од Брисела да Јеврејима буде дозвољено да носе оружје како би могли да заштите своје заједнице. Овакав захтев уследио је након напада исламских екстремиста у Паризу, на магазин “Шарли Ебдо“.

– Напад у Паризу јасно је показао да је време да се престане са причом и да почне да се делује – навео је генерални директор Европске јеврејске асоцијације рабин Менахем Марголин.

Он је нагласио да су људи који су убијени у јеврејској продавници у Паризу, погинули из једног јединог разлога -зато што су Јевреји.
– Због тога тражимо да се донесу закони који ће Јеврејима у Европи омогућити да носе оружје и да се на тај начин заштите – рекао је Марголин.

Он је објаснио да би то оружје било искључиво за самоодбрану, као и да би људи који би га добили морали да прођу обавезан тренинг како би научили да рукују њиме.

Иначе, због антисемитизма у земљама ЕУ, око 7.000 Јевреја је прошле године емигрирало из европских земаља у Израел.

Извор: Телеграф

offline
  • Pridružio: 29 Sep 2006
  • Poruke: 476

@sremac983 a ovo sa Jevrejima i nosenjem oruzija podseca na SA Smile taman da dobiju i jurisnike

Jel zna neko procentualno koliko ima muslimana u EU?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1038 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 7 sakrivenih i 950 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, AleksSE, Bgorando, Bickoooo, Boris.A, Bosnjo, Cicumile, CikaKURE, CraniumWhite, debeli, Despot1, djile1, Djokkinen, Djota1, Duh sa sekirom, dule10savic, Dzigy, Džekson, Flanker-G, Gitzherai, GORDI, Igritelj, ivan979, jalos, joca83, Kajzer Soze, Lazur_01, luka35, MarkoDzimi, MB120mm, Meklejn, mercedesamg, mexo, Mi lao shu, miki kv, mikidragi, mileta4, Milun24, Moldovan, mrvica78, nenad81, neutrino, NNPD, Nole, nuke92, oldtimer, Paklenica, Papadubi, peradetlić, PlayerOne, Pohovani_00, Posmatrac77OKB, Prečanin30, Pururin, raptorsi, Rebel Frank, Rogan33, rovac, sap, Saša 74, Sharpshooter, shiro, ShtagodShtagod, skok, sombrero, ssekir75, StalniPromatrač, stegonosa, Stoilkovic, Tandrkalo, Tanjagre, umpah-pah, vathra, Velički, vlada035, vobo, Vrač, Zimbabwe, zivojin32, ZlatniRez