|
Poslao: 28 Sep 2020 22:49
|
offline
- flash12
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2016
- Poruke: 2814
- Gde živiš: Beograd
|
Изјавили су Јермени да неће тражити помоћ ОДКБ до даљњег. А без позива у помоћ нема ни реакције, зар не. Уосталом, увлачење Русије у рат само би подстакло додатно увлачење Турске у исти. Ако могу да се одбране 1 на 1 против Азера, боље им је овако без геополитичке ескалације.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2020 22:51
|
offline
- babaroga
- Legendarni građanin
- Pridružio: 04 Sep 2012
- Poruke: 10568
- Gde živiš: pecina stroga
|
Webb ::
Elem čemu OBKD savez kad saveznici ne mrdaju prstom... Jos jednom se pokazalo da teško onom koga rusi brane.... Imaju još vremena da se isprave ali ako nisu do sad teško da će i sad
OKBD nece da mrdne jer je Alijev rekao da nece ni metka da opali na Jermeniju.
A Rusi, pusti Ruse, brane oni i kad se ne vidi, tad najvise brane
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2020 22:53
|
offline
- Pridružio: 26 Jan 2015
- Poruke: 155
|
Webb ::Ima info na netu da je oboren an2 tako da moguće da su uoravo njegovi ostaci.
Elem čemu OBKD savez kad saveznici ne mrdaju prstom... Jos jednom se pokazalo da teško onom koga rusi brane.... Imaju još vremena da se isprave ali ako nisu do sad teško da će i sad
Azerbejdzan intevenise unutar svoje teritorije, u ocima UN. Napadnuta je nepriznata republika Ancah. Kolko ja sam ja ispratio, ni jedan metak u medjunarodnopriznatim granicama Armenije nije ispaljen, pa samim tim OKBD nije nadlezan.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2020 23:00
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 3082
- Gde živiš: Beograd
|
Азербејџан је напао званично Нагорно-Карабах - НЕ Јерменију.
Е сада...
Јерменија јесте члан ОДКБ, али Нагорно-Карабах није део Јерменије.
Да буде занимљивије Јерменија никада није ни признала Нагорно-Карабах.
Управо се руски грађани на ВКонтате питају - шта ако се деси да се уједине у једну државу Јерменија и Нагорно-Карабах, да ли су у том случају легитимне одредбе заштите на које Јерменија полаже у ОДКБ.
Мислим да се Јерменско руководство, које има апсолутну подршку свих парламентарих странака у скупштини, неће позвати на своја права у ОДКБ.
Све парламентарне фракције су биле данас једногласне у осуди Азербјеџана
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2020 23:06
|
offline
- S2M

- Legendarni građanin
- No pasarán – Sie kommen nicht durch
- Pridružio: 21 Nov 2009
- Poruke: 6796
|
@apotekar
Sprdaš li se ti sa nama?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2020 23:07
|
offline
- mercedesamg
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2019
- Poruke: 7645
|
@Trinitron zar nije u ODKB sporazumu definisano odakle dokle je Jermenija? Nisam vidio sporazum, neko onako, moje razmisljanje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2020 23:15
|
offline
- metemma

- Ugledni građanin
- Pridružio: 09 Maj 2015
- Poruke: 342
|
RJ ::
BiH ima sličnu podršku od vrlo moćne žene koja ima jake veze kako kod Britanaca tako i kod Amerikanaca.
Radi se o Saneli Dženkingks.
Ако не подржава РС и ХБ, онда не подржава БиХ већ босанске муслимане.
Skijavoneska ::
i ljudi ok je to imati podrsku ovkavkih zena i tome slicno, kada se radi npr kao u ovom slucaju, a ali kad cela propaganda masinerija krene kao na nas 90-ih, ne pomazu ni 100 majki terezi!
Србин, једва чека да повиче "не вреди се ни трудити"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2020 23:15
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 3082
- Gde živiš: Beograd
|
Ово су границе ОДКБ
Ратна зона је у непризнатој држави Нагорно - карабаху , која није чланица ОДКБ.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Sep 2020 23:19
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37689
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Citat:@babaroga
Zna li neko sta je ovo? Upravo sa sajta Arcak MOD
Prvobitno je bila priča da su Jermeni skinuli Azerima neki dron da bi oni demantovali još juče da se ipak radi o jermenskom An-2
|
|
|
|
|
|